Wróć do listy

Łysomice, kujawsko-pomorskie

143 925 zł
2 117 zł/m2
Mieszkanie 68,00 m2 2 pokoje Parter Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-69%
Zakończona
-69%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 143 925 zł
Miasto Łysomice
Powierzchnia 68,00 m2
Województwo kujawsko-pomorskie
Ulica Lulkowo 4
Liczba pokoi 2
Piętro parter
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 19 190 zł
Numer oferty 13407X31399197
Termin wpłaty wadium 22-10-2018 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym w Toruniu

Krzysztof Mańkowski

Kancelaria Komornicza, Dworcowa 5 , Toruń, 87-100 Toruń

tel. 56 661 60 74 / fax. 56 661 60 74

Sygnatura: Km 3264/15

OBWIESZCZENIE O PIERWSZEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Toruniu Krzysztof Mańkowski na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 23-10-2018 o godz. 12:00 pod adresem: Sąd Rejonowy w Toruniu X Wydział Cywilny, ul. Młodzieżowa 31, 87-100 Toruń, pokój 201, odbędzie się pierwsza licytacja lokalu mieszkalnego należącego do dłużnika: xxx , położonego przy Lulkowo 4/3, 87-148 Łysomice, dla którego Sąd Rejonowy w Toruniu VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.

Suma oszacowania wynosi 191 900,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 143 925,00 . Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 19 190,00 zł. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi. Rękojmię można uiścić także na konto komornika: Alior Bank SA 76 2490 0005 0000 4500 7209 2320.

Zgodnie z przepisem art. 976 § 1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć: dłużnik, komornik, ich małżonkowie, dzieci, rodzice i rodzeństwo oraz osoby obecne na licytacji w charakterze urzędowym, licytant, który nie wykonał warunków poprzedniej licytacji, osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać nieruchomość w następujących terminach:

Data oględzin Godziny oględzin
23.10.2018 12:00 - 12:00

oraz przeglądać akta postępowania egzekucyjnego pod adresem: Sąd Rejonowy w Toruniu X Wydział Cywilny, ul. Młodzieżowa 31, 87-100 Toruń.

Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do licytacji i przysądzenia własności na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeżeli osoby te przed rozpoczęciem przetargu nie złożą dowodu, iż wniosły powództwo o zwolnienie nieruchomości lub przedmiotów razem z nią zajętych od egzekucji i uzyskały w tym zakresie orzeczenie wstrzymujące egzekucję.

Użytkowanie, służebności i prawa dożywotnika, jeżeli nie są ujawnione w księdze wieczystej lub przez złożenie dokumentu do zbioru dokumentów i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji, nie będą uwzględnione w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzeniu własności.