Chorzów, śląskie
To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)
Szczegóły
Opis
w Rudzie Śląskiej 7 ul. Ks. L. Tunkla 147
Ogłasza
Przetarg na ustanowienie i zbycie prawa odrębnej własności nieruchomości lokalowej w trybie ustnego przetargu nieograniczonego (licytacji)
ul. Hajdy 5/1 – parter
Chorzów
59,19 m2 M-4, łazienka z wc,
komórka wod-kan, gaz
Przetarg odbędzie się w siedzibie Spółdzielni w Rudzie Śląskiej 7 ul. Ks. L. Tunkla 147 pokój 114 (sala
konferencyjna) w dniu 04.10.2018r. Godz. 0900. Oferty powinny być składane w Kancelarii Spółdzielni (pokój
213) w zaklejonych kopertach opisanych w następujący sposób: - „Przetarg na nieruchomość lokalową”, adres
nieruchomości, której oferta dotyczy, imię, nazwisko i adres oferenta. Oferta powinna zawierać dane
określone w „Regulaminie zasad ustanawiania i zbycia odrębnej własności nieruchomości lokalowej w
drodze przetargu”. Regulamin wywieszony jest na tablicy ogłoszeń w siedzibie Spółdzielni lub dostępny na
naszej stronie www.perspektywa.com.pl. Bliższych informacji uzyskać można w Biurze Zarządu
Spółdzielni pokój 209.
Osoba wygrywająca przetarg powinna do 30 dni od daty jego przeprowadzenia wpłacić przelewem na konto
Spółdzielni ING Bank Śląski Nr 71 1050 1214 1000 0010 0115 8334 zaoferowaną cenę nabycia
nieruchomości, oraz koszt sporządzenia operatu szacunkowego w wysokości 184,50 zł, a także pokryć koszty sporządzenia aktu notarialnego i założenia księgi wieczystej.
Wadium w ustalonej wysokości należy wpłacić w Kasie Spółdzielni najpóźniej do 02.10.2018r. do godz. 1400
lub na rachunek Spółdzielni ING Bank Śląski nr 71 1050 1214 1000 0010 0115 8334, przy czym za datę wpływu
na rachunek Spółdzielni uważa się dzień uznania rachunku bankowego.
Do oferty należy dołączyć kserokopię dowodu wpłaty wadium. Termin składania ofert do 02.10.2018r.
tel.: 32 243-96-37 w. 20,21. Możliwość oglądania lokali w dniu 25.09.2018r. w godz. od 1230 do 1500
i 27.09.2018r. w godz. od 1400 do 1630.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie