Wróć do listy

Gliwice, śląskie

198 400 zł
3 634 zł/m2
Mieszkanie 54,59 m2 2 pokoje Parter Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-55%
Zakończona
-55%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 198 400 zł
Miasto Gliwice
Powierzchnia 54,59 m2
Województwo śląskie
Ulica Floriańska 22
Liczba pokoi 2
Piętro parter
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 19 900 zł
Numer oferty 133401X312425145
Termin wpłaty wadium 14-09-2021 Co to znaczy?

Opis

Prezydent Miasta Gliwice

ogłasza

20.09.2021 r. w Zakładzie Gospodarki Mieszkaniowej przy placu Inwalidów Wojennych 3 (II piętro, pokój nr 4)* odbędą się przetargi na sprzedaż niżej wymienionych nieruchomości:

o godz. 9.00 rozpocznie się I ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 1 usytuowanego w budynku przy ul. Floriańskiej 22

Forma zbycia: Sprzedaż lokalu wraz ze sprzedażą ułamkowej części działki

Powierzchnia lokalu: 54,59 m2

Powierzchnia pomieszczenia przynależnego – piwnica: 13,51 m2

Skład lokalu: 2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój

Kondygnacja: parter

Stan techniczny lokalu: lokal do generalnego remontu

Udział w nieruchomości gruntowej oraz w częściach wspólnych nieruchomości: 24/100

Nieruchomość gruntowa: działki nr 1309, 1310, 1997 o łącznej powierzchni
654 m2,obręb Szobiszowice, KW XXXX/XXXXXXXX/X

Obciążenia: Nieruchomość wolna jest od obciążeń

W nieruchomości funkcjonuje wspólnota mieszkaniowa

Termin udostępnienia lokalu został wyznaczony na 09.09.2021 r. W oglądalności jednoczenie uczestniczyć mogą maksymalnie 2 osoby (bez osób postronnych). W celu ustalenia dokładnej godziny z minutami – prosimy kontaktować się do 06.09.2021 r. z ROM 4, ul. Dziewanny 2, telefon: 32/444-29-16. Każda osoba obowiązkowo winna być wyposażona w nałożoną maseczkę ochronną, rękawiczki na dłoniach oraz winna spełniać warunki określone ustawą z 31 marca 2020 r. dotyczącą zapobiegania, przeciwdziałania oraz zwalczania COVID-19 w zakresie zdrowotnym oraz zachowania dystansu społecznego. Konieczna punktualność oraz zdyscyplinowanie podczas oględzin.

Cena wywoławcza nieruchomości: 198 400,00 zł

Wadium: 19 900,00 zł

Minimalne postąpienie: 1990,00 zł

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest:

wniesienie do 14.09.2021 r. wadium na konto ZGM w ING Bank Śląski SA
nr 24 1050 1298 1000 0022 7947 4098 (decyduje data wpływu wadium na konto Zakładu). Tytuł wpłaty: („Przetarg – adres licytowanego lokalu, imię, nazwisko oraz PESEL osoby lub nazwa oraz NIP firmy, na rzecz której nieruchomość będzie nabywana”).

Historyczne ceny