Wróć do listy

Popowo Kościelne, wielkopolskie

50 100 zł
1 021 zł/m2
Mieszkanie 49,08 m2 Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 50 100 zł
Powierzchnia 49,08 m2
Województwo wielkopolskie
Ulica 8
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 6 000 zł
Numer oferty 132991X311464925
Termin wpłaty wadium 19-08-2021 Co to znaczy?

Opis

Nieruchomość zabudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat wągrowiecki, gmina Mieścisko, obręb Popowo Kościelne, nr działek: 165/4 w udziale 7/100 o pow. ewid. 0,0318, 425 o pow. ewid. 0,0279, 165/7 w udziale 1/12 o pow. ewid. 0,0224. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0320 w tym w użytkach rolnych (0,0279 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księgach wieczystych nr XXXX/XXXXXXXX/X,

Przedmiotem przetargu jest lokal mieszkalny numer 2, znajdujący się w budynku wielorodzinnym numer
8, położony na Osiedlu Piastowskim w Popowie Kościelnym, gmina Mieścisko, wraz z udziałem
wynoszącym 42/600 cz. w częściach wspólnych budynku oraz działce oznaczonej w ewidencji gruntów numerem
165/4, obręb Popowo Kościelne, o powierzchni 0,0318 ha, w tym użytki w klasach: tereny mieszkaniowe (B) –
0,0318 ha.
Nieruchomość zapisana jest w księdze wieczystej nr XXXX/XXXXXXXX/X prowadzonej przez Sąd Rejonowy WKW
w Wągrowcu.
Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 49,08 m2
położony jest na parterze w centralnej części budynku
i składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz korytarza. Lokal wyposażony jest w instalację elektryczną,
wodną, kanalizacyjną oraz grzewczą (c.o. i c.w.u. z lokalnej kotłowni – piec na opał).