Wróć do listy

Sianów, zachodniopomorskie

316 500 zł
Działka 0.537 ha 5 działek Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 316 500 zł
Miasto Sianów
Powierzchnia 0.537 ha
Województwo zachodniopomorskie
Liczba działek 5
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 42 200 zł
Numer oferty 132922X311303327
Termin wpłaty wadium 14-09-2021 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Koszalinie Karol Cygert na podstawie art. 1013 ind. 6 kpc w toku uproszczonej egzekucji z nieruchomości, podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 15-09-2021 o godz. 10:30 w kancelarii komornika odbędzie się pierwsza licytacja użytkowania wieczystego nieruchomości należącej do dłużnika: ., położonej przy , 76-004 Sianów, dla której Sąd Rejonowy w Koszalinie VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
Przedmiotem licytacji jest prawo użytkowania wieczystego w niezabudowanej nieruchomości gruntowej, obejmującej działki gruntu oznaczone w ewidencji gruntów numerami: nr 525/2 o pow. 1207m2, nr 525/3 o pow. 1127m2, nr 525/12 o pow. 873m2, nr 525/13 o pow. 1091m2 nr 525/14 o pow. 1072m2 położonej w obrębie ewidencyjnym nr 0003 Miasto Sianów o łącznej powierzchni 5370m2 w użytkowaniu wieczystym do dnia 05.12.2089 roku

Suma oszacowania wynosi 422 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 316 500,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 42 200,00 zł.

Jednocześnie informuję, iż zgodnie z art. 867 ind. 1 § 1 kpc przystępujący do przetargu obowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania napóźniej w dniu poprzedzającym przetarg
Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo książeczce oszczędnościowej banków uprawnionych według prawa bankowego zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi. Jeżeli książeczka oszczędnościowa nie jest wystawiona na okaziciela, można ją przyjąć tytułem rękojmi tylko wówczas, gdy wraz z książeczką licytant złoży komornikowi pisemne upoważnienie do podjęcia kwoty rękojmi, w którym wskazane będzie imię i nazwisko komornika, podpis zaś wierzyciela książeczki będzie urzędowo poświadczony.
Rękojmię można uiścić także na konto komornika:
Bałtycki Bank Spółdzielczy 65 8566 0003 0600 7294 2005 0001

Zgodnie natomiast z art 871 kpc nabywca obowiązany jest zapłacić cenę nabycia natychmiast po udzieleniu mu przybicia. Gdy jednak cena przewyższa pięćset złotych, obowiązek nabywcy ogranicza się do złożenia natychmiast jednej piątej ceny, nie mniej jednak niż pięćset złotych, przy czym reszta powinna być uiszczona w dniu następnym w godzinach urzędowania kancelarii komorniczej lub na rachunek bankowy do godziny osiemnastej dnia następnego.

Historyczne ceny