Wróć do listy

Gliwice, śląskie

187 700 zł
3 101 zł/m2
Mieszkanie 60,53 m2 2 pokoje 1 piętro Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-62%
Zakończona
-62%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 187 700 zł
Miasto Gliwice
Powierzchnia 60,53 m2
Województwo śląskie
Ulica Świętojańska 25
Liczba pokoi 2
Piętro 1
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 18 800 zł
Numer oferty 132768X310942659
Termin wpłaty wadium 07-09-2021 Co to znaczy?

Opis

Prezydent Miasta Gliwice
ogłasza
13.09.2021 r. w Zakładzie Gospodarki Mieszkaniowej przy placu Inwalidów Wojennych 3 (II piętro, pokój nr 4)* odbędą się przetargi na sprzedaż niżej wymienionych nieruchomości:

o godz. 11.15 rozpocznie się I ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 4 usytuowanego w budynku przy ul. ŚWIĘTOJAŃSKIEJ 25
FORMA ZBYCIA: Sprzedaż lokalu wraz ze sprzedażą ułamkowej części działki
POWIERZCHNIA LOKALU: 60,53 m2
POWIERZCHNIA POMIESZCZENIA PRZYNALEŻNEGO – piwnica: 26,50 m2
SKŁAD LOKALU: 2 pokoje, kuchnia, łazienka
KONDYGNACJA: I piętro
STAN TECHNICZNY LOKALU: lokal do generalnego remontu
UDZIAŁ W NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWEJ ORAZ W CZĘŚCIACH WSPÓLNYCH NIERUCHOMOŚCI: 11/100
NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA: działka nr 58 o powierzchni 587 m2, obręb Zatorze,
KW XXXX/XXXXXXXX/X
NIERUCHOMOŚĆ LOKALOWA: XXXX/XXXXXXXX/X
OBCIĄŻENIA: roszczenie dotychczasowego właściciela gruntu o opłatę przekształceniową w odniesieniu do każdoczesnego właściciela nieruchomości na podstawie ustawy z 20 lipca 2018 r. o przekształceniu prawa użytkowania wieczystego gruntów zabudowanych na cele mieszkaniowe w prawo własności tych gruntów.
WYSOKOŚĆ OPŁATY PRZEKSZTAŁCENIOWEJ: 21,14 zł płatne do 31 marca każdego roku
W NIERUCHOMOŚCI FUNKCJONUJE WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA
Termin udostępnienia lokalu został wyznaczony na dzień 02.09.2021 r. W oglądalności jednocześnie uczestniczyć mogą maksymalnie 2 osoby (bez osób postronnych). W celu ustalenia dokładnej godziny z minutami - prosimy kontaktować się do 31.08.2021 r. z ROM 4, ul. Dziewanny 2, telefon: 32 444-29-16. Każda osoba obowiązkowo winna być wyposażona w nałożoną maseczkę ochronną, rękawiczki na dłoniach oraz winna spełniać warunki określone ustawą z dnia 31 marca 2020r. dotyczącą zapobiegania, przeciwdziałania oraz zwalczania COVID-19 w zakresie zdrowotnym oraz zachowania dystansu społecznego. Konieczna punktualność oraz zdyscyplinowanie podczas oględzin.

CENA WYWOŁAWCZA NIERUCHOMOŚCI: 187 700,00 zł
Wadium: 18 800,00 zł
Minimalne postąpienie: 1880,00zł

WARUNKIEM PRZYSTĄPIENIA DO PRZETARGU JEST:

wniesienie do 07.09.2021 r. wadium na konto ZGM w ING Bank Śląski S.A.
nr 24 1050 1298 1000 0022 7947 4098 (decyduje data wpływu wadium na konto Zakładu). Tytuł wpłaty: („Przetarg-adres licytowanego lokalu, imię, nazwisko oraz PESEL osoby lub nazwa oraz NIP firmy, na rzecz której nieruchomość będzie nabywana”).

Historyczne ceny