Piskorowice, podkarpackie
Szczegóły
Opis
ogła sza pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż działki niezabudowanej, stanowiącej własność Gminy Leżajsk, położonej w obrębie Piskorowice, tj. działki, która w operacie ewidencji gruntów oznaczona jest numerem
717/10 o powierzchni 0,1376 ha
Przetarg odbędzie się w dniu 07.09.2021r. o godz. 940 W siedzibie Urzędu Gminy w Leżajsku ul. Łukasza Opalińskiego 2, pok. Nr 58 (III piętro). Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 50 000,00 zł brutto (słownie: pięćdziesiąt tysięcy zł). Cena zawiera należny podatek VAT.
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w kwocie 7 000,00 zł (słownie: siedem tysięcy zł) w pieniądzu na konto Bank PEKAO S.A. Grupa PEKAO S.A. I O/LEŻAJSK 45124026301111000036371846 w terminie do 03.09.2021r. z dopiskiem „Wadium na zakup działki nr 717/10 w Piskorowicach”.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie