Popielów, opolskie
Szczegóły
Opis
ogłasza:
przetarg ustny nieograniczony
Przetarg na sprzedaż działki numer 1111/309 km. 3 obręb Popielów odbędzie się w dniu
9.09.2021 r. o godzinie 13.00 w siedzibie Urzędu Gminy w Popielowie, przy ul. Opolskiej 13
w Sali Narad Urzędu Gminy,
Przetargiem objęta nieruchomości niezabudowana oznaczona w operacie ewidencji gruntów
numerem 1111/309 km. 3 obręb Popielów gmina Popielów, o powierzchni według ewidencji
gruntów 0,2000 ha; użytek gr. - RVI 0,1180 ha, LIV 0,0820 ha, jednostka rejestrowa G.8.
Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wpłacenie wadium w pieniądzu na poszczególne
nieruchomości (z oznaczeniem nr działki), wadium należy wpłacić najpóźniej do dnia
3.09.2021 r. na konto Urzędu Gminy Popielowie nr 90 8895 0006 2000 0005 1044 0006 Bank
Spółdzielczy Dobrzeń Wielki, oddział Popielów. Terminem wpłaty wadium jest data
zaksięgowania środków na koncie Urzędu Gminy Popielowie.
Historyczne ceny
Podobne oferty
Zobacz więcejRodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie