Wróć do listy

Makowiska, kujawsko-pomorskie

163 167 zł
Działka 2.48 ha Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 163 167 zł
Miasto Makowiska
Powierzchnia 2.48 ha
Województwo kujawsko-pomorskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 24 475 zł
Numer oferty 132034X309223631
Termin wpłaty wadium 25-08-2021 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Adam Szymański mający siedzibę w Bydgoszczy przy ul. Niedźwiedziej 7/3, na podstawie art. 867 kp.c. oraz 953 k.p.c w zw. z art. 1013 (6) w toku uproszczonej egzekucji w nieruchomości podaje do publicznej wiadomości, że: w dniu 26-08-2021 r. w Kancelarii Komornika Adama Szymańskiego, ul. Niedźwiedzia 7/3 w Bydgoszczy o godz.11:00 odbędzie się druga licytacja w trybie uproszczonym nieruchomości gruntowej należącej do dłużnika: RECCON SA. (KRS:360721)

Nieruchomość jest położona w miejscowości Makowiska, gmina Solec Kujawski, powiat bydgoski, jej powierzchnia wynosi 2,48 HA i obejmuje działkę geodezyjną o numerze 040308_5.0002.114 , obręb ewidencyjny 0002, dla której Sąd Rejonowy w Bydgoszczy X Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW XXXX/XXXXXXXX/X.

Nieruchomość położona jest na terenie nieobjętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, są w strefie 6, wielofunkcyjnej Wypaleniska- Makowiska. Działkę cechuje nieregularny kształt, wykazujący znaczne zróżnicowanie wysokości terenu. Działka stanowi wyrobisko poeksploatacyjne. Na przedmiotpwej działce prowadzona była eksploatacja kruszywa natrualnego. Grunt obecnie podlega rekultywacji w kierunku rolnym zgodnie z decyzją właściwego organu. Nieruchomość nie posiada uregulowanego dostępu do drogi publicznej. Dojazd do nieruchomości odbywa się drogą gruntową.

Na nieruchomości ustanowione zostały hipoteki zgodnie z Działem IV księgi wieczystej.

Suma oszacowania wynosi 244 750,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi:

163 166,67 zł .

Przystępujący do przetargu jest obowiązany złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania tj. 24 475,00 zł, najpóźniej w dniu poprzedzającym licytację w kasie komornika lub na rachunek bankowy:

ING Bank Śląski SA O. w Bydgoszczy 29 10501139 1000 0092 2600 2484

(rękojmia winna być ujawniona na rachunku komornika w dniu poprzedzającym przetarg).

Fakturę VAT "ZW"wystawia Komornik Sądowy. Stosownie do art. 43 ust. 1 pkt 9 ustawy o podatku od towarów i usług – zwalnia się od podatku dostawę terenów niezabudowanych innych niż tereny budowlane.

Nieruchomość można oglądać w dniu 18-08-2021 w godz. 10:00- 10:30

Historyczne ceny