Somonino, pomorskie
Szczegóły
Opis
Syndyk masy upadłości xx, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, w sprawie o sygn. akt VI GUp 108/19, informuje, że ogłoszony został przetarg nieograniczony na sprzedaż wchodzącej w skład masy upadłości xx nieruchomości gruntowej położonej w Somoninie przy ul. Wolności 37A, dla której Sąd Rejonowy w Kartuzach,
V Wydział Ksiąg Wieczystych, prowadzi Księgę Wieczystą o nr XXXX/XXXXXXXX/X, stanowiącej działkę ewidencyjną o numerze 207/3, o powierzchni 1934 m2, wraz z posadowionym na tej nieruchomości budynkiem, tj. budynkiem jedynie w zakresie znajdującym się na powyższej nieruchomości gruntowej.
Oferent powinien załączyć dowód uiszczenia wadium na rachunek bankowy masy upadłości o nr 96 1140 2004 0000 3102 8096 9077 prowadzony w mBank S.A. w terminie do
dnia 30 sierpnia 2021 r. (liczy się data wpływu na rachunek bankowy). Dowód wpłaty należy załączyć do oferty. Wadium
należy wpłacić w wysokości 36.100,00 zł (trzydzieści sześć tysięcy sto złotych 00/100).
Oferty należy składać w terminie do dnia 30 sierpnia 2021 r. na
adres: Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, VI Wydział
Gospodarczy, ul. Piekarnicza 10, 80-126 Gdańsk, Sędzia komisarz: ASR Przemysław Makuła.
Otwarcie ofert nastąpi na posiedzeniu jawnym w dniu 2 września 2021 r., o godzinie 1000, Sala B-65, w budynku B Sądu
Rejonowego Gdańsk-Północ w Gdańsku, VI Wydział Gospodarczy, przy ul. Piekarniczej 10.
Szczegółowe warunki przetargu i operat szacunkowy
dostępny jest w sekretariacie VI Wydziału Gospodarczego
Sądu Rejonowego Gdańsk-Północ w Gdańsku, ul. Piekarnicza 10, w godzinach i dniach urzędowania Sądu.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie