Wróć do listy

Gliwice, śląskie

191 100 zł
2 548 zł/m2
Mieszkanie 75,00 m2 2 pokoje 1 piętro Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-69%
Zakończona
-69%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 191 100 zł
Miasto Gliwice
Powierzchnia 75,00 m2
Województwo śląskie
Ulica Królowej Jadwigi 10
Liczba pokoi 2
Piętro 1
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 19 200 zł
Numer oferty 131899X308907461
Termin wpłaty wadium 31-08-2021 Co to znaczy?

Opis

Prezydent Miasta Gliwice

ogłasza

06.09.2021 r. w Zakładzie Gospodarki Mieszkaniowej przy placu Inwalidów Wojennych 3 (II piętro, pokój nr 4)* odbędą się przetargi na sprzedaż niżej wymienionych nieruchomości:

o godz. 10.30 rozpocznie się III ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 5 usytuowanego w budynku przy ul. królowej Jadwigi 10

Forma zbycia: Sprzedaż lokalu wraz ze sprzedażą ułamkowej części działki

Powierzchnia lokalu: 75,00 m2

Powierzchnia pomieszczenia przynależnego – brak

Skład lokalu: 2 pokoje, kuchnia, spiżarka, przedpokój oraz pomieszczenie higieniczno-sanitarne

Kondygnacja: I piętro

Stan techniczny lokalu: lokal do generalnego remontu

Udział w nieruchomości gruntowej oraz w częściach wspólnych nieruchomości: 31/1000

Nieruchomość gruntowa: królowej Jadwigi 10, Krzywa 4-6-8, działka nr 18 o powierzchni 1255 m2, obręb Kolej, KW XXXX/XXXXXXXX/X

Obciążenia: Nieruchomość wolna jest od obciążeń

W nieruchomości funkcjonuje wspólnota mieszkaniowa

W przetargu ogłoszonym 14.06.2021 r. i 26.07.2021 r. nie wyłoniono nabywcy.

Termin udostępnienia lokalu został wyznaczony na 26.08.2021 r. W oglądalności jednoczenie uczestniczyć mogą maksymalnie 2 osoby (bez osób postronnych). W celu ustalenia dokładnej godziny z minutami – prosimy kontaktować się do 23.08.2021 r. z ROM 2 Oddział 1, ul. Zabrska 15 telefon: 32/339-29-82. Każda osoba obowiązkowo winna być wyposażona w nałożoną maseczkę ochronną, rękawiczki na dłoniach oraz winna spełniać warunki określone ustawą z 31 marca 2020 r. dotyczącą zapobiegania, przeciwdziałania oraz zwalczania COVID-19 w zakresie zdrowotnym oraz zachowania dystansu społecznego. Konieczna punktualność oraz zdyscyplinowanie podczas oględzin.

Cena wywoławcza nieruchomości: 191 100,00 zł

Wadium: 19 200,00 zł

Minimalne postąpienie: 1920,00 zł

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest:

wniesienie do 31.08.2021 r. wadium na konto ZGM w ING Banku Śląskim SA nr 24 1050 1298 1000 0022 7947 4098 (decyduje data wpływu wadium na konto Zakładu). Tytuł wpłaty: („Przetarg – adres licytowanego lokalu, imię, nazwisko oraz PESEL osoby lub nazwa oraz NIP firmy, na rzecz której nieruchomość będzie nabywana”).

Historyczne ceny