Wróć do listy

Dębnica Kaszubska, pomorskie

113 048 zł
2 253 zł/m2
Mieszkanie 50,17 m2 2 pokoje 1 piętro Licytacja komornicza Oferta zakończona
-51%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 113 048 zł
Powierzchnia 50,17 m2
Województwo pomorskie
Ulica Wysoka 5
Liczba pokoi 2
Piętro 1
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 15 073 zł
Numer oferty 131418X307780959
Termin wpłaty wadium 15-09-2021 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym w Słupsku

Katarzyna Brożek

Kancelaria Komornicza, Filmowa 2, Słupsk, 76-200 Słupsk

tel. 59 841 48 39 / fax. 59 842 0010

Sygnatura: Km 419/20

OBWIESZCZENIE O PIERWSZEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Słupsku Katarzyna Brożek na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 16-09-2021 o godz. 13:00 w budynku Sądu Rejonowego w Słupsku z siedzibą przy szarych szeregów 13, 76-200 Słupsk, pokój 101, odbędzie się pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika: xx , położonej przy ul. Wysoka 5/3, 76-248 Dębnica Kaszubska , dla której Sąd Rejonowy w Słupsku VII Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.

Suma oszacowania wynosi 150 730,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 113 047,50 . Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 15 073,00 zł. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi. Rękojmię można uiścić także na konto komornika: BGŻ Centrala - Departament Operacji Krajowych 92 2030 0045 1110 0000 0253 3350.

Zgodnie z przepisem art. 976 § 1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć: dłużnik, komornik, ich małżonkowie, dzieci, rodzice i rodzeństwo oraz osoby obecne na licytacji w charakterze urzędowym, licytant, który nie wykonał warunków poprzedniej licytacji, osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać nieruchomość w dni powszednie od godz. 12:00 do godz. 15:00 oraz przeglądać akta postępowania egzekucyjnego w Sądzie Rejonowym w Słupsku mieszczącym się pod adresem: szarych szeregów 13, Słupsk, 76-200 Słupsk.

Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do licytacji i przysądzenia własności na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeżeli osoby te przed rozpoczęciem przetargu nie złożą dowodu, iż wniosły powództwo o zwolnienie nieruchomości lub przedmiotów razem z nią zajętych od egzekucji i uzyskały w tym zakresie orzeczenie wstrzymujące egzekucję.

Użytkowanie, służebności i prawa dożywotnika, jeżeli nie są ujawnione w księdze wieczystej lub przez złożenie dokumentu do zbioru dokumentów i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji, nie będą uwzględnione w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzeniu własności.