Legnica, dolnośląskie
Szczegóły
Opis
ogłasza przetarg ustny nieograniczony dotyczący sprzedaży prawa użytkowania wieczystego nieruchomości położonej w Legnicy przy ul. Piątnickiej
Przedmiotem oferty przetargowej jest nieruchomość położona w Legnicy przy: ul. Piątnickiej, obręb Pawice działka nr: 172/4, o pow. 0,7328 ha, zabudowana budynkami gospodarczymi. KW Nr XXXX/XXXXXXXX/X.
Cena wywoławcza 400.000,00 zł. Wadium 80.000,00 zł.
Opis nieruchomości: Nieruchomość położona w Legnicy przy ul. Piątnickiej obręb Pawice, w obszarze położonym w północnej peryferyjnej części miasta. Dominuje tu stara zabudowa układów wiejskich i nieruchomości o charakterze gospodarczym. Działka zabudowana budynkami o powierzchni zabudowy: 442m2, 61m2, 379m2, 76m2, 418m2, 33m2, 65m2, 252m2. Budynki nadają się do rozbiórki lub remontu kapitalnego. Uzbrojenie terenu w sieć wodną, kanalizacyjną, deszczową, energetyczną. W ulicy Piątnickiej umiejscowiona także sieć gazowa. Wjazd na działkę od ulicy Piątnickiej. Teren działki ogrodzony częściowo. Teren działki w małym stopniu utwardzony nawierzchnią betonową, skorodowaną. Nieruchomość obciążona służebnością gruntową.
Zainteresowani winni wpłacić wadium w wysokości 80.000,00 zł do 31.08.2021 r.
na konto: Bank PKO -S.A. I Oddział w Legnicy nr 20124014731111000025212109
Przetarg odbędzie się 03.09.2021 r. o godz.12.00
w LCK, ul. Chojnowska 2.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie