Wróć do listy

Tarnowo Podgórne, wielkopolskie

325 532 zł
Działka 0.1209 ha Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 325 532 zł
Powierzchnia 0.1209 ha
Województwo wielkopolskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 43 404 zł
Numer oferty 129983X304420189
Termin wpłaty wadium 06-09-2021 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Poznań-Grunwald i Jeżyce w Poznaniu Łukasz Dykier na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 07-09-2021 o godz. 10:00 w kancelarii komornika odbędzie się pierwsza licytacja nieruchomości położonej przy , 62-080 Tarnowo Podgórne , dla której Sąd Rejonowy Poznań Stare Miasto prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
Operat szacunkowy nieruchomości znajduje się do wglądu w kancelarii Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym Poznań Grunwald i Jeżyce Łukasza Dykiera ul. Głogowska 144/3, 60-205 Poznań w godzinach pracy kancelarii - poniedziałek - piątek godz. 8.00 - 16.00.

Suma oszacowania wynosi 434 042,40 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 325 531,80 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 43 404,24 zł. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi najpóźniej w dniu poprzedzającym licytację. Rękojmię można uiścić także na konto komornika: PKO BP I O/POZNAŃ 51 1020 4027 0000 1002 0390 1337.

Zgodnie z przepisem art. 976 § 1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć: dłużnik, komornik, ich małżonkowie, dzieci, rodzice i rodzeństwo oraz osoby obecne na licytacji w charakterze urzędowym, licytant, który nie wykonał warunków poprzedniej licytacji, osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły.

Historyczne ceny