Czudec, podkarpackie
Szczegóły
Opis
Niezabudowane działki położone koło Karczmy Człopskiej w Czudcu przeznaczone pod zabudowę usługową i produkcyjną o nr 953/10, 953/11 ( KW-XXXX/XXXXXXXX/X) o pow. 1,1176 ha , cena wywoławcza - 1 307 982,00 zł., wadium - 65 400,00 zł.
Nieograniczony przetarg ustny odbędzie się 28.09.2021r. o godz10.00 w sali posiedzeń urzędu Gminy Czudec.
Nieograniczony przetarg ustny odbędzie się 28.09.2021r. o godz.11.00 w sali posiedzeń urzędu Gminy Czudec.
Informację o przetargach wywiesza się na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Gminy Czudec na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Gminy Czudec, na tablicach ogłoszeń wsi Czudec od dnia 27.07.2021 r - 28.09.2021 r. oraz w gazecie codziennej Nowiny
i Gazecie Wyborczej.
Bliższych informacji o nieruchomościach umieszczonych w tym wykazie można uzyskać w Urzędzie Gminy Czudec, ( pok. Nr 14, tel. 017 7172154) w godzinach pracy urzędu.
34112483
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie