Wróć do listy

Piła, kujawsko-pomorskie

24 781 zł
Działka 0.0457 ha Zakup od syndyka Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 24 781 zł
Miasto Piła
Powierzchnia 0.0457 ha
Województwo kujawsko-pomorskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 2 478 zł
Numer oferty 129868X304150859
Termin wpłaty wadium 09-08-2021 Co to znaczy?

Opis

Syndyk Masy Upadłości sprzeda z wolnej ręki prawa własności do:

- działki leśnej położonej na działce ewidencyjnej nr 712/22 o pow. 457 m2 znajdującej się na nieruchomości gruntowej w Pile za cenę oszacowania dla której Sąd Rejonowy w Tucholi prowadzi księgę wieczystą o nr KW XXXX/XXXXXXXX/X tj. 24.781,00 zł.



Oferta dotycząca nabycia nieruchomości powinna zostać przesłana w zamkniętej kopercie z dopiskiem "Oferta - Sygn. akt 124/21", na adres biura syndyka, ul. Niecała 33, 85-516 Bydgoszcz do dnia 10.08.2021 r. Kopertę należy włożyć do drugiej koperty zaadresowanej na powyższy adres - decyduje data wpływu.


Do oferty należy załączyć potwierdzenie wpłaty wadium w wysokości 10% ceny, które powinno wpłynąć na rachunek masy upadłości numer: 45 2490 0005 0000 4004 8801 1372
do dnia 09.08.2021 r. Wadium zostaje zaliczone na poczet ceny nabycia. W przypadku odrzucenia danej oferty wadium zostaje zwrócone.
Otwarcie ofert nastąpi w dniu 12.08.2021 r. W przypadku złożenia zbliżonych cenowo ofert, może zostać przeprowadzona licytacja ustna lub pisemna pomiędzy oferentami.
Wybrany oferent w terminie 14 dni od dnia poinformowania o wyborze jego oferty zobowiązany jest do wpłaty całej kwoty za zakup nieruchomości na konto masy upadłości.
Zawarcie umowy sprzedaży z nabywcą nastąpi w terminie 60 dni od daty wpłaty całej ceny.
W sprawie dodatkowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 - 14.00, pod nr tel. 661 511 181 lub e-mail: [email protected].
Ze względu na stan epidemii wyłączona zostaje możliwość osobistego kontaktu do odwołania. Opis i oszacowanie nieruchomości można uzyskać na wniosek poprzez pocztę elektroniczną.
Oferta powinna zawierać pełne dane nabywcy, nr telefonu, adres e-mail, oferowaną cenę (także słownie), akceptację wszystkich warunków sprzedaży, informację, że oferent zapoznał się z przedmiotem sprzedaży pod względem faktycznym i prawnym oraz operatem szacunkowym nieruchomości oraz że nie wnosi zastrzeżeń.
Syndyk zastrzega sobie prawo do odstąpienia od niniejszego postępowania bez podania przyczyny.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.