Kukowo, warmińsko-mazurskie
Szczegóły
Opis
21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2020 r., poz. 1990 z późn. zm.) oraz
Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 roku w sprawie sposobu i trybu
przeprowadzania przetargów oraz rokowań na zbycie nieruchomości (Dz U. z 2014 r., poz. 1490
z późn. zm.), wykazem nieruchomości do sprzedaży z dnia 24 maja 2021 r., (ogłoszonym
do publicznej wiadomości poprzez wywieszenie na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Gminy
Słupsk i w sołectwie Kukowo w dniu od 24 maja 2021 r. do 14 czerwca 2021 r. i umieszczenie
informacji w prasie z dnia 24 maja 2021 r. oraz w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy
Słupsk) ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 2
położonego budynku nr 3 w miejscowości Kukowo, obręb Kukowo, gm. Słupsk.
Kukowo 3/2
Przetarg odbędzie się dnia 25 sierpnia 2021 r. o godz. 9.00 w sali konferencyjnej Urzędu
Gminy Słupsk.
Wadium należy wpłacić w pieniądzu najpóźniej do dnia 18 sierpnia 2021 r. na konto
Gminy Słupsk Spółdzielcza Grupa Bankowa Bank Spółdzielczy w Ustce nr 56 9315 0004
0050 3934 2000 0010. Datą dokonania wpłaty wadium jest data uznania rachunku
bankowego Gminy.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie