Wróć do listy

Murowana Goślina, wielkopolskie

102 150 zł
2 332 zł/m2
Mieszkanie 43,80 m2 Kawalerka 3 piętro Zakup od syndyka Oferta zakończona
-69%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 102 150 zł
Powierzchnia 43,80 m2
Województwo wielkopolskie
Ulica Lenartowskiego 4
Liczba pokoi 1
Piętro 3
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 10 215 zł
Numer oferty 12960X30352323
Termin wpłaty wadium 26-10-2018 Co to znaczy?

Opis

Syndyk Masy Upadłości Barbary Kuc nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza sprzedaż z wolnej ręki lokali mieszkalnych:
I. położonego w Murowanej Goślinie przy ulicy Kutrzeby 14/20 (KW XXXX/XXXXXXXX/X) wraz ze związanym z tym prawem udziałem w nieruchomości wspólnej wynoszącym 8900/283499 oraz pomieszczeniem przynależnym - piwnicą o powierzchnią 4 m2, za cenę najkorzystniejszą dla masy upadłości, nie niższą niż 222 600 zł (75% sumy oszacowania),
II. położonego w Murowanej Goślinie przy ulicy Lenartowskiego 4/16 (KW XXXX/XXXXXXXX/X) wraz ze związanym z tym prawem udziałem w nieruchomości wspólnej wynoszącym 4380/256781 oraz pomieszczeniem przynależnym - piwnicą o powierzchnią 4 m2, za cenę najkorzystniejszą dla masy upadłości, nie niższą niż 102 150 zł (75% sumy oszacowania).
Ogólne warunki sprzedaży:
1. Lokale można oglądać po uzgodnieniu terminu z syndykiem.
2. Oferty na zakup każdego z lokali należy składać w zamkniętych kopertach z dopiskiem "Sprzedaż lokali" w Biurze Syndyka, ul. Św. Marcin 73/7, 61-808 Poznań w terminie do dnia 18 października 2018 roku,
3. Do oferty należy dołączyć dowód wpłaty wadium w wysokości 10% minimalnej ceny sprzedaży na rachunek bankowy:
Barbara Kuc - XX
06 1090 1447 0000 0001 3451 1009
4. W ofercie należy zamieścić dane kontaktowe (imię, nazwisko, adres, numer telefonu) oraz określenie lokalu, którego oferta dotyczy.
5. Otwarcie ofert odbędzie się w Biurze Syndyka w dniu 26 października 2018 r. o godz. 10:00. W przypadku więcej niż 1 oferty, zostanie przeprowadzona licytacja i sprzedaż nastąpi za najwyższą zaoferowaną cenę.