Wróć do listy

Pętkowice, świętokrzyskie

150 000 zł
206 zł/m2
Obiekt 729,00 m2 Przetarg Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 150 000 zł
Miasto Pętkowice
Powierzchnia 729,00 m2
Województwo świętokrzyskie
Ulica 10
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 15 000 zł
Numer oferty 128841X301745625
Termin wpłaty wadium 23-07-2021 Co to znaczy?

Opis

Wójt Gminy Bałtów na podstawie art. 38 ust. 1 i 2, art. 40 ust. 1 ustawy z dnia 21
sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (tekst jedn. z 2020 r., poz. 1990 ze zm.) oraz
§ 3 ust.1, § 4, § 6 ust. 1 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. w sprawie
trybu przeprowadzenia przetargów oraz rokowań na zbycie nieruchomości (Dz. U. 2014 r.,
poz. 1490 ze zm.)
Ogłasza czwarty przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż niżej opisanej
nieruchomości zabudowanej położonej w miejscowości Pętkowice nr 10

Na działce znajdują się dwa murowane jednokondygnacyjne
budynki o łącznej pow. zabudowy 729 m2:

Termin przeprowadzenia przetargu: 28.07.2021 r. o godzinie 10.00.

Cena wywoławcza: 150 000,00 zł

Wysokość, forma, termin i miejsce wniesienia wadium: wadium w kwocie
15 000,00 zł (słownie: piętnaście tysięcy złotych) należy wpłacić gotówką lub
przelewem na rachunek: BS Ostrowiec 07 8507 0004 2001 0012 2890 0010
w terminie do dnia 23.07.2021 r. Wpłata lub przelew musi być dokonany w takim
terminie, aby zostały zaksięgowane na koncie Urzędu Gminy najpóźniej w dniu
23.07.2021 r

Historyczne ceny