Wróć do listy

Zasutowo, wielkopolskie

519 405 zł
4 072 zł/m2
Dom 127,57 m2 Licytacja komornicza Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 519 405 zł
Miasto Zasutowo
Powierzchnia 127,57 m2
Województwo wielkopolskie
Ulica Wrzesińska 4
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 69 254 zł
Numer oferty 128697X301408377
Termin wpłaty wadium 23-08-2021 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym we Wrześni Mariusz Celmer na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 24-08-2021 o godz. 12:00 w budynku Sądu Rejonowego we Wrześni z siedzibą przy Jana Pawła II 10, 62-300 Września, pokój 4, odbędzie się pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika: xx , położonej przy Wrzesińska 4,Zasutowo, 62-330 Nekla , dla której Sąd Rejonowy we Wrześni IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
nieruchomość gruntowa, działki nr 66/1 i 66/2 o łącznej pow. 5096 m2, zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym o pow. 271,38 m2 oraz bud. gospodarczym o pow. 127,57 m2

Suma oszacowania wynosi 692 540,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 519 405,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 69 254,00 zł. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi. Rękojmię można uiścić także na konto komornika: PKO BP S.A. WRZEŚNIA 23 1020 4115 0000 9602 0004 0204.

Zgodnie z przepisem art. 976 § 1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć: dłużnik, komornik, ich małżonkowie, dzieci, rodzice i rodzeństwo oraz osoby obecne na licytacji w charakterze urzędowym, licytant, który nie wykonał warunków poprzedniej licytacji, osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły.

Historyczne ceny