Wróć do listy

Bielice, zachodniopomorskie

117 750 zł
1 246 zł/m2
Dom 94,50 m2 Licytacja komornicza Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 117 750 zł
Miasto Bielice
Powierzchnia 94,50 m2
Województwo zachodniopomorskie
Ulica Jana Pawła Ii 18a
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 15 700 zł
Numer oferty 128681X301370905
Termin wpłaty wadium 11-08-2021 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Stargardzie Michał Sikorski na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że: w dniu 12 sierpnia 2021r. o godz.09:00 w Sądzie Rejonowym w Stargardzie przy ul. Okrzei 8, w sali nr 222

odbędzie się pierwsza licytacja nieruchomości gruntowej

stanowiącej działkę nr 225/4 położoną w obrębie ewidencyjnym 6 w Bielicach przy ul. Jana Pawła II 18A o pow. 0,0601 ha, dla której Sąd Rejonowy w Stargardzie Zamiejscowy VI Wydział Ksiąg Wieczystych w Pyrzycach prowadzi księgę wieczystą o numerze KW XXXX/XXXXXXXX/X, stanowiącej własność dłużników xx na zasadzie wspólności ustawowej majątkowej małżeńskiej.

Nieruchomość gruntowa zabudowana jest budynkiem mieszkalnym, który posiada jedną kondygnację, strych nieużytkowy i całościowe podpiwniczenie budynku, wg obmiaru biegłego rzeczoznawcy łączna powierzchnia użytkowa budynku to 94,5 m2. Nieruchomość nie jest użytkowana przez dłużników.

Suma oszacowania wynosi 157 000,00zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 117 750,00zł.
Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 15.700,00zł.
Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo książeczce oszczędnościowej banków uprawnionych według prawa bankowego zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi. Rękojmię można uiścić także na konto komornika:
Santander Bank Polska S.A. 12 10902806 0000 0001 1123 5980 najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.

Historyczne ceny