Wróć do listy

Piekary Śląskie, śląskie

146 570 zł
3 186 zł/m2
Mieszkanie 46,00 m2 2 pokoje 1 piętro Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-40%
Zakończona
-40%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 146 570 zł
Powierzchnia 46,00 m2
Województwo śląskie
Ulica Papieża Jana Pawła Ii 30
Liczba pokoi 2
Piętro 1
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 14 657 zł
Numer oferty 128641X301277225
Termin wpłaty wadium 09-08-2021 Co to znaczy?

Opis

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Piekarach Śląskich ogłasza przetarg ustny na zawarcie umowy ustanowienia odrębnej własności lokalu mieszkalnego.

1. ul. Papieża Jana Pawła II 30/III/8 o pow. 46,00 m2 – 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój , balkon, gaz i c.o. - I piętro.



Cena wywoławcza do licytacji wynosi 146.570,00 zł.

Wadium 14.657,00 zł.

Postęp licytacji wynosi: 1.000,00 zł.

Przetarg odbędzie się w dniu 10.08.2021r. o godz. 9:00.

W sprawie uzyskania szczegółowych informacji dotyczących przetargu należy uzyskać w siedzibie Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej przy ul. Leśnej 22 w Piekarach Śląskich (pokój nr 6) lub telefonicznie 32 287-19-10 wew. 331,332.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.