Bolesławiec, dolnośląskie
To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)
Szczegóły
Opis
ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 2 w budynku przy ul. Piaskowej Nr 10
w Bolesławcu wraz ze sprzedażą ułamkowej części gruntu
Oznaczenie nieruchomości:
Przeznaczony do sprzedaży wolny lokal mieszkalny nr 2 znajduje się w budynku przy ul. Piaskowej Nr 10 w Bolesławcu, usytuowanym na gruncie stanowiącym działkę Nr 164/9o powierzchni 0.0126 ha (obręb 9). Dla przedmiotowej nieruchomości w Sądzie Rejonowym w Bolesławcu - V Wydział Ksiąg Wieczystych urządzona jest księga wieczysta nr XXXX/XXXXXXXX/X. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego miasta Bolesławiec, uchwalonym przez Radę Miasta Bolesławiec uchwałą nr XLII/351/09 z dnia 26 sierpnia 2009r., działka Nr 164/9 zlokalizowana jest na obszarze oznaczonym symbolem A-MS3: tereny zabudowy śródmiejskiej.
Nieruchomość położona jest w centralnej części miasta. W sąsiedztwie: zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna z usługami w parterze, szkoła, dworzec PKS, targowisko miejskie. Budynek mieszkalny trzykondygnacyjny, z podpiwniczeniem, wzniesiony w technologii tradycyjnej. Stopień zużycia technicznego budynku przeciętny.
I PRZETARG
odbędzie się w dniu 09 września 2021r. o godz. 11.00
w sali nr 412 Urzędu Miasta Bolesławiec przy Pl. Piłsudskiego 1
(biurowiec,IV piętro).
CENA WYWOŁAWCZA do I przetargu - 210.000,- zł (słownie: dwieście dziesięć tysięcy złotych)
Wadium - 40.000,-zł (słownie: czterdzieści tysięcy złotych)
WARUNKIEM wzięcia udziału w przetargu jest wniesienie wadium w pieniądzu na rachunek bankowy Urzędu Miasta Bolesławiec: PKO Bank Polski S.A. o/Bolesławiec nr 04 1020 2137 0000 9402 0046 4271 ze wskazaniem lokalu – w terminie do dnia 06 września 2021r. Wadium winno być wniesione odpowiednio wcześniej, tak aby w dniu 06 września 2021r. środki pieniężne znajdowały się na rachunku organizatora przetargu. Osoby, których wadium wpłynie na rachunek Urzędu po dniu 06 września 2021r. nie zostaną dopuszczone do udziału w przetargu.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie