Wróć do listy

Radoszowice, opolskie

8 890 zł
Działka 0.08 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 8 890 zł
Miasto Radoszowice
Powierzchnia 0.08 ha
Województwo opolskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 1 000 zł
Numer oferty 126696X296722035
Termin wpłaty wadium 19-07-2021 Co to znaczy?

Opis

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Opolu ogłasza IV przetarg ustny nieograniczony(licytacje)na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej wchodzącej w skład ZWRSP,położonej w obrębie Radoszowice, gminie Niemodlin, pow. opolski, woj. opolskim

Przetarg odbędzie się w siedzibie Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa OT w Opolu ul. 1-go Maja 6, w dniu 26.07.2021r., o godzinie 12:30lubmoże zostać przeprowadzony przy użyciu środków komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem aplikacji do wideokonferencji.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.