Wróć do listy

Drzonowo, zachodniopomorskie

54 080 zł
Działka 0.73 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 54 080 zł
Miasto Drzonowo
Powierzchnia 0.73 ha
Województwo zachodniopomorskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 10 810 zł
Numer oferty 126690X296707983
Termin wpłaty wadium 19-07-2021 Co to znaczy?

Opis

Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość określona w wykazie z dnia 06.04.2021 r. nr KOS.WKUR.SZKO.4240.W.53.2021.JN, w skład której wchodzą: grunty położone w obrębie Drzonowo, dla których jest prowadzona księga wieczysta XXXX/XXXXXXXX/X i oznaczone w ewidencji gruntów jako działka nr: 8/4 okręg podatkowy III. Według danych z ewidencji gruntów i budynków ogólna powierzchnia nieruchomości wynosi: 0,7300 ha, w tym użytki rolne: 0,7300 ha. W skład nieruchomości wchodzą:- grunty orne: 0,6200 ha, (w tym kl: RIIIb-0,6200 ha) - sady: 0,1100 ha, (w tym kl: S-RIIIb-0,1100 ha) Opis nieruchomości: nieruchomość gruntowa niezabudowana, nieużytkowana, porośnięta trawami, zakrzaczeniami oraz drzewostanem liściastym zróżnicowanym co do gatunku. Działka położona wśród gruntów rolnych oraz w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej. Przez działkę przebiega linia energetyczna i na działce posadowione są słupy energetyczne. Od strony drogi powiatowej umieszczone są sieci wodociągowe, kanalizacyjne, gazowe. Kształt działki nieregularny, teren równy, działka posiada dostęp do drogi publicznej.

Cena wywoławcza nieruchomości wynosi: 54 080,00 zł (słownie: pięćdziesiąt cztery tysiące osiemdziesiąt 00/100 złotych),w tym: cena gruntu rolnego - 16 484,00 zł, cena gruntu pod zabudowę 37 596,00 zł, w tym podatek VAT zgodnie z obowiązującymi przepisami w dacie zawarcia umowy sprzedaży, doliczony do gruntu pod zabudowę. Cena zawiera koszty przygotowania nieruchomości do sprzedaży.Minimalne postąpienie: 550,00 zł (słownie: pięćset pięćdziesiąt 00/100 złotych)Wadium wynosi: 10 810,00zł (słownie: dziesięć tysięcy osiemset dziesięć 00/100 złotych) Do sprzedaży przedmiotowej nieruchomości nie jest wymagane uzyskanie szczególnego pełnomocnictwa Dyrektora Generalnego KOWR.Przetarg odbędzie się w dniu 23.07.2021 r. o godzinie 12:00w siedzibie SZ KOWR w Kołobrzegu, ul. Matejki 10, 78-100 Kołobrzeg lub może zostać przeprowadzony przy użyciu środków komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem aplikacji Zoom

Historyczne ceny