Krzelków, dolnośląskie
Szczegóły
Opis
I PUBLICZNY PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY NA:
Sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w miejscowości Krzelków, Gmina Ziębice stanowiącej działkę oznaczoną nr 57/6 obręb 0011 Krzelków/AM-1/ jednostka rejestrowa G62 o pow. 0,1796 ha – KW XXXX/XXXXXXXX/X. Zgodnie z danymi rejestru gruntów i budynków prowadzonych przez Starostwo Powiatowe w Ząbkowicach Śl. opisana jest jakoRIIIb. Zgodnie ze zmianą miejscowego planuzagospodarowania przestrzennego Gminy Ziębice, zatwierdzoną uchwałą nr V/36/99 Rady Miejskiej w Ziębicach z dnia 28 stycznia 1999 r. określa działkę nr 57/6 obręb 0011 Krzelków pod teren oznaczony symbolem C1aMR – teren zabudowy zagrodowej. Na terenie działki znajduje się udokumentowane stanowisko archeologiczne.
CENA WYWOŁAWCZA: 42.000,00 zł.
(słownie: czterdzieści dwa tysiące złotych i 00/100).
WYSOKOŚĆ WADIUM: 4.200,00zł.
(słownie: cztery tysiące dwieście złotych i 00/100).
Wadium należy wpłacić w formie gotówki w kasie Urzędu Miejskiego w Ziębicach (kasa czynna jest do godz. 13.00) lub na rachunek bankowy GBS w Strzelinie nr 36 9588 0004 0000 5555 2000 0050 w terminie do dnia 2 sierpnia 2021 r. (włącznie). Za termin potwierdzający dokonanie wpłaty uznaje się datę lokacji środków pieniężnych na rachunku Gminy Ziębice.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie