Wróć do listy

Świnoujście, zachodniopomorskie

121 500 zł
2 569 zł/m2
Mieszkanie 47,30 m2 Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-81%
Zakończona
-81%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 121 500 zł
Miasto Świnoujście
Powierzchnia 47,30 m2
Województwo zachodniopomorskie
Ulica Grunwaldzka 24
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 16 200 zł
Numer oferty 12607X29525597
Termin wpłaty wadium 05-10-2018 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Świnoujściu Rafał Jagiełło (tel. 91 321-30-28) ogłasza, że: dnia 08-10-2018r. o godz. 11:00 w budynku Sądu Rejonowego w Świnoujściu mającego siedzibę przy ul. Paderewskiego 6 w sali nr 5, odbędzie się pierwsza licytacja ograniczonego prawa rzeczowego
należącego do:
xxx
stanowiącego :
spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego o powierzchni użytkowej 47,30m2 położonego: 72-600 Świnoujście, ul.Grunwaldzka 24/52, dla którego Sąd Rejonowy Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr KW bd .
Suma oszacowania wynosi 162 000,00zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 121 500,00zł.
Licytant przystępujący do przetargu zobowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości 1/10 sumy oszacowania, tj. 16 200,00zł w gotówce najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.. Zgodnie z przepisem art.976 §1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły oraz inne osoby wymienione w tym artykule.

Historyczne ceny