Wróć do listy

Gościejewo, wielkopolskie

75 000 zł
609 zł/m2
Obiekt 123,23 m2 Przetarg Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 75 000 zł
Miasto Gościejewo
Powierzchnia 123,23 m2
Województwo wielkopolskie
Ulica 80C
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 7 500 zł
Numer oferty 125631X294227805
Termin wpłaty wadium 12-07-2021 Co to znaczy?

Opis

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,0700 ha, zabudowana budynkiem biurowym, zlokalizowana w miejscowości Gościejewo 80C, w gminie Rogoźno, w powiecie obornickim. Nieruchomość objęta jest Księgą Wieczystą nrXXXX/XXXXXXXX/X, prowadzoną przez Sąd Rejonowy w Obornikach, IV Wydział Ksiąg Wieczystych. Budynek parterowy, niepodpiwniczony, o pow. użytkowej 123,23 m2, wyposażony w instalacje: elektryczną, wodociągową, kanalizacyjną, c.o. (brak pieca akumulacyjnego). Bezpośredni dostęp do działki odbywa się drogą utwardzoną o nawierzchni asfaltowej. Bezpośrednie otoczenie stanowi: sala wiejska wraz z rekreacyjno – sportowym terenem przyległym, boisko do gry w siatkówkę i piłkę nożną, remiza OSP Gościejewo i obszary rolniczej przestrzeni produkcyjnej. W pobliżu (ok. 200 m) przebiega droga krajowa nr 11. Nieruchomość posiada dostęp do sieci uzbrojenia terenu (w drodze): elektroenergetycznej, wodociągowej, gazowej, brak kanalizacji –zbiornik bezodpływowy (szambo). Zbiornik bezodpływowy znajduje się poza nieruchomością i obsługuje również nieruchomość należącą do Gminy Rogoźno. Po nabyciu nieruchomości zachodzi konieczność ustalenia wspólnie z gminą sposobu rozliczania wywozu nieczystości płynnych. Brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy. W Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego działka objęta jest obszarem o symbolu MU „tereny o wiodącej funkcji mieszkaniowo-usługowej” jako kierunek zagospodarowania przestrzennego, obszarem – tereny usług jako użytkowani terenu.