Wróć do listy

Ząbki, mazowieckie

1 zł
1 zł/m2
Garaż 1,00 m2 Zakup od syndyka Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 1 zł
Miasto Ząbki
Powierzchnia 1,00 m2
Województwo mazowieckie
Ulica Piłsudskiego 107
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium brak danych
Numer oferty 125374X293625911
Termin wpłaty wadium 29-07-2021 Co to znaczy?

Opis

Monitor 126/2021, Dział IIII. OGŁOSZENIA WYMAGANE PRZEZ PRAWO UPADŁOŚCIOWE - pozycja 42735.


Syndyk masy upadłości xx w upadłości likwidacyjnej (o sygn. akt XVIII GUp 27/19) zaprasza do składania ofert na zakup z wolnej ręki składników masy upadłości w postaci:

2. miejsc postojowych o nr 23, 24, 25 z prawem do wyłącznego korzystania, stanowiących udziały 1/34 każdy, w lokalu
niemieszkalnym - hali garażowej w budynku wielorodzinnym
położonym w Ząbkach przy ul. Piłsudskiego 107, uregulowanych w Księdze Wieczystej XXXX/XXXXXXXX/X.


Oferty na zakup lokali mieszkalnych oraz miejsc postojowych
należy składać w terminie do dnia 29.07.2021 roku.

Regulamin sprzedaży zawierający wszystkie warunki dotyczące składania i otwarcia ofert na poszczególne lokale
mieszkalne oraz miejsca parkingowe do odbioru u syndyka
po uprzednim telefonicznym uzgodnieniu tel. 667 668 001,
602 782 392.
Wszelkie informacje pod nr tel. 667 668 001, 602 782 392

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.