Wróć do listy

Wyszkowo, warmińsko-mazurskie

14 500 zł
Działka 0.211 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 14 500 zł
Miasto Wyszkowo
Powierzchnia 0.211 ha
Województwo warmińsko-mazurskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 2 900 zł
Numer oferty 123822X289991127
Termin wpłaty wadium 09-07-2021 Co to znaczy?

Opis

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

OGŁASZA PIERWSZY PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY (LICYTACJA) NA SPRZEDAŻ nieruchomości wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa, pochodzącej z byłego PGR Zagaje, położonej na terenie gminy Lelkowo, powiat Braniewski, woj. warmińsko - mazurskie

Przetarg odbędzie się w dniu 12 lipca 2021 roku, o godz. 12:00 w siedzibie Oddziału KOWR w Olsztynie, Sekcji Zamiejscowej w Elblągu, sala konferencyjna
Cena wywoławcza nieruchomości wynosi - 14.500,00 zł
(słownie: czternaście tysięcy pięćset złotych)
W cenie uwzględniono koszty przygotowania nieruchomości do sprzedaży
Wadium wynosi: 2900,00 zł Minimalne postąpienie 200 zł
Sprzedaż nieruchomości będzie dokonana w oparciu o przepisy ustawy o gospodarowaniu nieruchomościami rolnymi Skarbu Państwa. Cena osiagnieta w przetargu będzie stanowiła należność za nabycie w/w nieruchomości i płatna jest w pełnej wysokości przed wyznaczonym terminem podpisania notarialnei umowy sprzedaży - bez możliwości rozłożenia na raty.

I. PRZEDMIOT SPRZEDAŻY: Nieruchomość niezabudowana, położona na terenie gminy Lelkowo, składająca się z działki oznaczonej w ewidencji gruntów obrębu Wyszkowo, jako: - działka Nr 228/23 pow. 0,2110 ha, KW Nr XXXX/XXXXXXXX/X- położona w II okręgu podatkowym

Historyczne ceny