Wróć do listy

Gdańsk, pomorskie

170 100 zł
3 780 zł/m2
Mieszkanie 45,00 m2 2 pokoje 4 piętro Licytacja komornicza Oferta zakończona
-74%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 170 100 zł
Miasto Gdańsk
Powierzchnia 45,00 m2
Województwo pomorskie
Ulica Kołobrzeska 67e
Liczba pokoi 2
Piętro 4
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 22 680 zł
Numer oferty 12345X28911993
Termin wpłaty wadium 26-09-2018 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku

Przemysław Kobiałka

Kancelaria Komornicza, Danusi 2A, Gdańsk, 81-434 Gdańsk

tel. (58) 341 37 91 / fax. (58) 341 37 91

Sygnatura: Km 8/16

OBWIESZCZENIE O PIERWSZEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku Przemysław Kobiałka na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 27-09-2018 o godz. 13:00 pod adresem: w budynku Sądu Rejonowego Gdańsk - Północ w Gdańsku , Piekarnicza 10, 80-126 GDAŃSK, pokój A 88, odbędzie się pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika: xxx , położonej przy Kołobrzeska 67 E/13, 80-396 Gdańsk, dla której Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku Wydział III Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.

Suma oszacowania wynosi 226 800,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 170 100,00 . Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 22 680,00 zł. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi. Rękojmię można uiścić także na konto komornika: Bank Millennium SA 03 11602202 0000 0001 6048 0363.

Zgodnie z przepisem art. 976 § 1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć: dłużnik, komornik, ich małżonkowie, dzieci, rodzice i rodzeństwo oraz osoby obecne na licytacji w charakterze urzędowym, licytant, który nie wykonał warunków poprzedniej licytacji, osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać nieruchomość w dni powszednie od godz. 08:00 do godz. 16:00 oraz przeglądać akta postępowania egzekucyjnego w kancelarii komornika.

Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do licytacji i przysądzenia własności na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeżeli osoby te przed rozpoczęciem przetargu nie złożą dowodu, iż wniosły powództwo o zwolnienie nieruchomości lub przedmiotów razem z nią zajętych od egzekucji i uzyskały w tym zakresie orzeczenie wstrzymujące egzekucję.

Użytkowanie, służebności i prawa dożywotnika, jeżeli nie są ujawnione w księdze wieczystej lub przez złożenie dokumentu do zbioru dokumentów i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji, nie będą uwzględnione w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzeniu własności.