Wróć do listy

Konstantynów Łódzki, łódzkie

104 250 zł
1 444 zł/m2
Mieszkanie 72,21 m2 4 pokoje Parter Licytacja komornicza Oferta zakończona
-81%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 104 250 zł
Powierzchnia 72,21 m2
Województwo łódzkie
Ulica Klonowa 75
Liczba pokoi 4
Piętro parter
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 13 900 zł
Numer oferty 12323X28860469
Termin wpłaty wadium 08-10-2018 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy


przy Sądzie Rejonowym w Pabianicach


Gabriel Pietrasik


Kancelaria Komornicza, Warszawska 44 50, Pabianice, 95-200 Pabianice


tel. 42 2154381 / fax. 42 2154381


Sygnatura: KM 103/12 i inne


OBWIESZCZENIE O PIERWSZEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI



Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Pabianicach Gabriel Pietrasik na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 09-10-2018 o godz. 14:30 w kancelarii komornika odbędzie się pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika: xxx , położonej przy Klonowej 75 m 7 ,Konstantynów Łódzki, 95-050 Konstantynów Łódzki, dla której Sąd Rejonowy w Pabianicach V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
Przedmiotem licytacji będzie prawo własności do lokalu nr 7 posadowionego w budynku przy ulicy Klonowej 75 w Konstantynowie Łódzkim stanowiącego odrębną nieruchomość wraz z udziałem w wysokości 1/18 w prawie własności działki gruntu nr 484/2 w Konstantynowie Łódzkim, oraz z udziałem w wysokości 1/18 części budynku i urządzeń, które nie służą wyłącznie do użytku właścicieli lokali.


Suma oszacowania wynosi 139 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 104 250,00 . Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 13 900,00 zł. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi najpóźniej w dniu poprzedzającym licytację. Rękojmię można uiścić także na konto komornika: PKO BP S.A. 24 1020 3437 0000 1602 0018 0620.


Zgodnie z przepisem art. 976 § 1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć: dłużnik, komornik, ich małżonkowie, dzieci, rodzice i rodzeństwo oraz osoby obecne na licytacji w charakterze urzędowym, licytant, który nie wykonał warunków poprzedniej licytacji, osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły.


W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać nieruchomość w dni powszednie od godz. 09:00 do godz. 14:00 oraz przeglądać akta postępowania egzekucyjnego w kancelarii komornika.


Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do licytacji i przysądzenia własności na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeżeli osoby te przed rozpoczęciem przetargu nie złożą dowodu, iż wniosły powództwo o zwolnienie nieruchomości lub przedmiotów razem z nią zajętych od egzekucji i uzyskały w tym zakresie orzeczenie wstrzymujące egzekucję.


Użytkowanie, służebności i prawa dożywotnika, jeżeli nie są ujawnione w księdze wieczystej lub przez złożenie dokumentu do zbioru dokumentów i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji, nie będą uwzględnione w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzeniu własności.


Zgodnie z § 23 rozporządzenia Ministra finansów z dnia 28 marca 2011 r. w sprawie zwrotu podatku niektórym podatnikom, wystawiania faktur, sposobu ich przechowywania oraz listy towarów i usług, do których nie mają zastosowania zwolnienia od podatku od towarów i usług (Dz. U. Nr 68, poz. 360) komornicy sądowi wykonujący czynności egzekucyjne w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. - Kodeks postępowania cywilnego, w przypadku sprzedaży towarów, wystawiają w imieniu dłużnika i na jego rachunek faktury potwierdzające dokonanie sprzedaży tych towarów. Fakturę wystawia się, jeżeli na dłużniku spoczywa obowiązek podatkowy związany ze sprzedażą towarów.


Komornik Sądowy


Gabriel Pietrasik



Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.