Drzonowo, zachodniopomorskie
Szczegóły
Opis
Oddział Terenowy w Koszalinie
ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości rolnej niezabudowanej, wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa, położonej na
terenie gminy Człopa powiat wałecki, pochodzącej ze zlikwidowanego PGR Człopa.
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość określona w wykazie z dnia 11.05.2021 r. nr
KOS.WKUR.4240.W.23.2021.ML, w skład której wchodzą:
grunty położone w obrębie Drzonowo, dla których jest prowadzona księga wieczysta XXXX/XXXXXXXX/X
i oznaczone w ewidencji gruntów jako działka nr: 2/29 okręg podatkowy II.
Według danych z ewidencji gruntów i budynków ogólna powierzchnia nieruchomości wynosi: 0,6420 ha,
w tym użytki rolne: 0,6420 ha.
W skład nieruchomości wchodzą:
- grunty orne: 0,6420 ha, (w tym kl: R kl. IVb-0,1107 ha, VI-0,5313 ha)
Opis nieruchomości: Nieruchomość położona w odległości około 6,5 km od Człopy. Dojazd do nieruchomości
drogą gruntową. Sąsiedztwo stanową użytki rolne.
Cena wywoławcza nieruchomości wynosi: 15 820,00 zł, w tym: cena gruntu - 15 820,00 zł; Cena zawiera
koszty przygotowania nieruchomości do sprzedaży.
(słownie: piętnaście tysięcy osiemset dwadzieścia 00/100 złotych)
Minimalne postąpienie: 160,00 zł
(słownie: sto sześćdziesiąt 00/100 złotych)
Wadium wynosi: 3 160,00 zł
(słownie: trzy tysiące sto sześćdziesiąt 00/100 złotych)
Do sprzedaży przedmiotowej nieruchomości nie jest wymagane uzyskanie szczególnego
pełnomocnictwa Dyrektora Generalnego KOWR.
Przetarg odbędzie się w dniu 13.07.2021 r. o godzinie 12:30
w siedzibie SZ KOWR w Wałczu, ul. Dąbrowskiego 6, 78-600 Wałcz
lub
może zostać przeprowadzony przy użyciu środków komunikacji
elektronicznej z wykorzystaniem aplikacji Zoom
Historyczne ceny
Podobne oferty
Zobacz więcejRodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie