Wróć do listy

Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie

145 000 zł
2 913 zł/m2
Mieszkanie 49,77 m2 2 pokoje 10 piętro Zakup od syndyka Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-44%
Zakończona
-44%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 145 000 zł
Powierzchnia 49,77 m2
Województwo świętokrzyskie
Ulica Os. Ogrody 24
Liczba pokoi 2
Piętro 10
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 14 500 zł
Numer oferty 122695X287351693
Termin wpłaty wadium 30-06-2021 Co to znaczy?

Opis

Syndyk Masy Upadłości w postępowaniu upadłościowym osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza sprzedaż z wolnej ręki lokalu mieszkalnego zlokalizowanego w Ostrowcu Świętokrzyskim (27-400) przy ul. Os. Ogrody 24 o powierzchni 49,77 m2, dla którego Sąd Rejonowy w Kielcach VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X wraz z udziałem wynoszącym 4977/307488 części nieruchomości wspólnej objętej księgą wieczystą XXXX/XXXXXXXX/X za cenę nie niższą niż 145 000,00 zł (słownie: sto czterdzieści pięć tysięcy złotych).

Lokal znajduje się na dziesiątym piętrze i składa się z dwóch pokoi (o pow. 18,25 m2, 10,86 m2), kuchni (o pow. 8,50 m2), łazienki (o pow. 3,77 m2) i przedpokoju (ok. 7 m2). Do lokalu przynależy balkon oraz piwnica. W lokalu jest instalacja elektryczna, wodociągowa, kanalizacyjna, centralnego ogrzewania, gazowa.

Nieruchomość oddalona jest ok. 150 m od szkoły oraz przedszkola publicznego. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się zaplecze handlowe. Przystanek komunikacji autobusowej zlokalizowany jest bezpośrednio pod blokiem.
Osoby zainteresowane nabyciem nieruchomości winny składać oferty w terminie do dnia 1 lipca 2021 r. w kancelarii Syndyka przy ul. Klimczaka 1, bud. A, piętro II, 02-797 Warszawa (w godzinach pracy kancelarii, tj. 09:00 – 17:00) lub przesłać je na adres kancelarii listami poleconymi (decyduje data wpływu oferty do kancelarii Syndyka). Warunkiem złożenia skutecznej oferty stanowi wpłata wadium do dnia 30 czerwca 2021 r. w kwocie 14 500 zł na rachunek bankowy masy upadłości nr 03*******025 1000 0092*******433.