Bolesławiec, dolnośląskie
Szczegóły
Opis
ogłasza I przetarg ustny nieograniczony
na sprzedaż działki niezabudowanej, stanowiącej własność Gminy Miejskiej Bolesławiec, położonej w Bolesławcu przy w rejonie ulicy Ekonomicznej, oznaczonej jako działka nr 560/2 o pow. 0.5594 ha, obręb 0004, o użytku RIVa – z przeznaczeniem pod zabudowę obiektów produkcyjnych, składów i baz.
Cena wywoławcza (brutto) do I przetargu wynosi – 465.000 zł
Wadium w gotówce wynosi - 90.000 zł
W cenę gruntu wliczony jest należny podatek od towarów i usług według obowiązującej stawki podatku VAT 23% Cena osiągnięta w przetargu, płatna będzie w całości przed zawarciem umowy notarialnej, łącznie z podatkiem VAT.
Przetarg
odbędzie się w dniu 24 sierpnia 2021 roku o godz. 10.30
w siedzibie Urzędu Miasta Bolesławiec, w sali 113 Pl. Piłsudskiego nr 1
(wieżowiec, I piętro).
Warunkiem wzięcia udziału w przetargu jest wpłacenie wadium w pieniądzu na rachunek bankowy Urzędu Miasta Bolesławiec Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. o/Bolesławiec nr 04 1020 2137 0000 9402 0046 4271 – w terminie do dnia 20 sierpnia 2021r. Wadium winno być wpłacone odpowiednio wcześniej, tak aby w dniu 20 sierpnia 2021r. środki pieniężne znajdowały się na rachunku organizatora przetargu. Osoby, których wadium wpłynie na rachunek Urzędu po dniu 20 sierpnia 2021r. nie zostaną dopuszczone do udziału w przetargu.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie