Wróć do listy

Wąpielsk, kujawsko-pomorskie

90 000 zł
2 063 zł/m2
Mieszkanie 43,63 m2 Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 90 000 zł
Miasto Wąpielsk
Powierzchnia 43,63 m2
Województwo kujawsko-pomorskie
Ulica Wąpielsk
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 13 500 zł
Numer oferty 12259X28710581
Termin wpłaty wadium 08-10-2018 Co to znaczy?

Opis

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Rypinie przy ulicy 3 Maja 2, ogłasza nieograniczony, publiczny, pisemny przetarg na sprzedaż lokalu mieszkalnego, zlokalizowanego w budynku wielorodzinnym, położonym we wsi Wąpielsk o powierzchni użytkowej 43,63m2, z przynależnym poddaszem w stanie surowym o pow. użytkowej 27,59m2, usytuowany na działce gruntu o powierzchni 0.1500 ha, położonej w Wąpielsku, gmina Wąpielsk, powiat Rypin.

Oferty z ceną oraz danymi kupującego należy składać w sekretariacie szpitala do dnia 10 października 2018 roku do godz. 12.00. Otwarcie ofert nastąpi 10 października 2018 roku o godzinie 12:30 w pokoju nr 24 budynku administracji.

Cena wywoławcza: 90.000,00 - zł (słownie : dziewięćdziesiąt tysięcy złotych 00/100)

Wadium należy wpłacić najpóźniej do dnia 08 października 2018 r. na konto szpitala Nr 35 1020 5024 0000 1402 0137 6300 wadium w gotówce w wysokości 13.500,00 zł (słownie: trzynaście tysięcy pięćset złotych 00/100).

Bliższych informacji w sprawie przetargu oraz oględzin lokalu mieszkalnego udziela Dział Zamówień Publicznych w Rypinie, ul. 3 Maja 2, pok. nr 24, telefon: 54 230 87 23

Szczegóły na stronie internetowej szpitala: www.spzozrypin.pl