Wróć do listy

Łaziska Górne, śląskie

150 000 zł
1 531 zł/m2
Mieszkanie 97,98 m2 3 pokoje Parter Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-73%
Zakończona
-73%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 150 000 zł
Powierzchnia 97,98 m2
Województwo śląskie
Ulica Wyzwolenia 3
Liczba pokoi 3
Piętro parter
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 7 500 zł
Numer oferty 121914X285522591
Termin wpłaty wadium 16-06-2021 Co to znaczy?

Opis

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „Razem” z siedzibą w Łaziskach Górnych ogłasza przetarg ustny nieograniczony /licytację/ na ustanowienie prawa odrębnej własności mieszkania położonego przy:
ul. Wyzwolenia 3/1 w Łaziskach Górnych o pow. 97,98 m2 (parter, przedpokój, 3 pokoje, kuchnia, spiżarka, łazienka, wc). Do lokalu przynależy pomieszczenie piwniczne o pow. 14,83 m2. Cena wywoławcza 150.000,00 zł (brutto) wadium w wys. 7.500,00 zł.

Nabywca lokalu uzyska dodatkowo możliwość zawarcia umowy dzierżawy gruntu pod ogródek oraz garaż.

Przetarg na w/w mieszkanie odbędzie się w siedzibie Spółdzielni przy ul. Świętej Barbary 4 w dniu 18.06.2021r. o godz.: 11:00.

Warunkiem udziału w przetargu jest wpłata wadium, które należy wpłacać na konto Orzesko - Knurowskiego Banku Spółdzielczego O/Łaziska nr konta:

28 8454 1066 2004 0022 1245 0002
do 48 godzin przed terminem przetargu.
Wadium złożone przez oferenta, który wygra przetarg zostanie zaliczone na poczet ceny nabycia mieszkania.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.