Sośnica, zachodniopomorskie
Szczegóły
Opis
Oddział Terenowy w Koszalinie
ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości rolnej niezabudowanej, wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa, położonej na
terenie gminy Wierzchowo powiat drawski, pochodzącej z byłego Państwowego Funduszu Ziemi.
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość określona w wykazie z dnia 28.04.2021 r. nr
KOS.WKUR.SZDP.4240.W.64.2021.ES, w skład której wchodzą:
grunty położone w obrębie Sośnica, dla których jest prowadzona księga wieczysta XXXX/XXXXXXXX/X i oznaczone
w ewidencji gruntów jako działka nr: 15/1 okręg podatkowy IV.
Według danych z ewidencji gruntów i budynków ogólna powierzchnia nieruchomości wynosi: 0,4500 ha,
w tym użytki rolne: 0,4500 ha.
W skład nieruchomości wchodzą:
- grunty orne: 0,4500 ha, (w tym kl: RV-0,4500 ha)
Cena wywoławcza nieruchomości wynosi: 17 690,00 zł, w tym: cena gruntu - 17 690,00 zł; Cena zawiera
koszty przygotowania nieruchomości do sprzedaży.
(słownie: siedemnaście tysięcy sześćset dziewięćdziesiąt 00/100 złotych)
Minimalne postąpienie: 180,00 zł
(słownie: sto osiemdziesiąt 00/100 złotych)
Wadium wynosi: 3 530,00 zł
(słownie: trzy tysiące pięćset trzydzieści 00/100 złotych)
Do sprzedaży przedmiotowej nieruchomości nie jest wymagane uzyskanie szczególnego
pełnomocnictwa Dyrektora Generalnego KOWR.
Przetarg odbędzie się w dniu 24.06.2021 r. o godzinie 13:30
w siedzibie SZ KOWR w Drawsku Pom., ul. Marynarska 9, 78-500 Drawsko
Pom.
lub
może zostać przeprowadzony przy użyciu środków komunikacji
elektronicznej z wykorzystaniem aplikacji Zoom
Historyczne ceny
Podobne oferty
Zobacz więcejRodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie