Wróć do listy

Łokacz Mały, wielkopolskie

45 400 zł
Działka 1.44 ha 3 działek Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 45 400 zł
Miasto Łokacz Mały
Powierzchnia 1.44 ha
Województwo wielkopolskie
Liczba działek 3
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 4 500 zł
Numer oferty 119832X280646547
Termin wpłaty wadium 16-06-2021 Co to znaczy?

Opis

ODDZIAŁ TERENOWY W POZNANIU
ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej
położonej w obrębie Łokacz Mały, gminie Krzyż Wlkp., powiat czarnkowsko-trzcianecki, woj. wielkopolskie,
w dniu 17 czerwca 2021 roku o godz. 1000
Działając na podstawie przepisów ustawy z dnia 19 października 1991r. o gospodarowaniu nieruchomościami rolnymi Skarbu Państwa (Dz.
U. z 2020r. poz. 2243, zwana dalej „u.o.g.n.r.S.P”) oraz przepisów wykonawczych wydanych na jej podstawie, Krajowy Ośrodek
Wsparcia Rolnictwa – Oddział Terenowy w Poznaniu ogłasza II przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości wchodzącej
w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa, położonej na terenie gminy Krzyż Wlkp., powiat czarnkowsko-trzcianecki, woj.
wielkopolskie, zgodnie z wykazem podanym do publicznej wiadomości w dniu 27.01.2021r.
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość rolna położona w powiecie czarnkowsko-trzcianecki, w gminie Krzyż Wlkp. w obrębie
ŁOKACZ MAŁY oznaczona w ewidencji gruntów jako:

działki nr: 91, 92 i 93 o łącznej pow. 1,4400 ha, w klasie użytków: RV – 1,1800 ha, PsIV-0,2600 ha, dla której prowadzona jest
księga wieczysta nr XXXX/XXXXXXXX/X przez Sąd Rejonowy w Trzciance V Wydział Ksiąg Wieczystych.
Cena wywoławcza nieruchomości wynosi: 45.400,00 zł brutto, w tym za grunt 42.900,00 zł, za drzewostan 900,00 zł.

Wadium wynosi: 4.500,00 zł
Minimalne postąpienie wynosi: 500,00 zł
Cena sprzedaży zawiera koszty przygotowania nieruchomości do sprzedaży.
Informuje się o możliwości rozłożenia ceny sprzedaży na raty.
Cena sprzedaży podlega zapłacie nie później niż w dniu zawarcia umowy sprzedaży

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.