Silnowo, zachodniopomorskie
Szczegóły
Opis
Oddział Terenowy w Koszalinie
ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości nierolnej niezabudowanej, wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa, położonej
na terenie gminy Borne Sulinowo powiat szczecinecki, pochodzącej z byłego Państwowego Funduszu Ziemi.
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość określona w wykazie z dnia 19.01.2021 r. nr
KOS.WKUR.SZSZ.4240.W.11.2021.GM, w skład, której wchodzą:
grunty położone w obrębie Silnowo, dla których jest prowadzona księga wieczysta XXXX/XXXXXXXX/X i oznaczone
w ewidencji gruntów jako działka nr: 14/15 okręg podatkowy IV.
Według danych z ewidencji gruntów i budynków ogólna powierzchnia nieruchomości wynosi: 0,2000 ha,
w tym użytki rolne: 0,2000 ha.
W skład nieruchomości wchodzą:
- grunty orne: 0,2000 ha, (w tym kl: RIVb - 0,2000 ha)
Opis nieruchomości: Nieruchomość położona w bezpośrednim sąsiedztwie zabudowy mieszkalnej i rolnej; w
odległości 130 m od centrum wsi Silnowo; odległość do siedziby gminy Borne Sulinowo – 5,85 km; Nieruchomość
przylega do drogi gminnej o nawierzchni nieutwardzonej; odległość do drogi asfaltowej – 40 m. Nieruchomość
porośnięta roślinnością trawiastą, chwastami, zakrzaczeniami i samosiewami drzew. Teren działki w miarę płaski,
kształt działki regularny. Przez nieruchomość przechodzi napowietrzna linia energetyczna średniego napięcia.
Cena wywoławcza nieruchomości wynosi: 38 171,00 zł, w tym: cena gruntu - 38 171,00 zł; w tym podatek
VAT zgodnie z obowiązującymi przepisami w dacie zawarcia umowy sprzedaży. Cena zawiera koszty
przygotowania nieruchomości do sprzedaży.
(słownie: trzydzieści osiem tysięcy sto siedemdziesiąt jeden 00/100 złotych)
Minimalne postąpienie: 400,00 zł
(słownie: czterysta 00/100 złotych)
Wadium wynosi: 7 630,00 zł
(słownie: siedem tysięcy sześćset trzydzieści 00/100 złotych)
Do sprzedaży przedmiotowej nieruchomości nie jest wymagane uzyskanie szczególnego
pełnomocnictwa Dyrektora Generalnego KOWR.
Przetarg odbędzie się w dniu 22.06.2021 r. o godzinie 09:15
w siedzibie SZ KOWR w Szczecinku, ul. Witolda Pileckiego 8, 78-400
Szczecinek
lub
może zostać przeprowadzony przy użyciu środków komunikacji
elektronicznej z wykorzystaniem aplikacji Zoom
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie