Wróć do listy

Marzewo, warmińsko-mazurskie

34 920 zł
Działka 0.47 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 34 920 zł
Miasto Marzewo
Powierzchnia 0.47 ha
Województwo warmińsko-mazurskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 3 500 zł
Numer oferty 119585X280068073
Termin wpłaty wadium 22-06-2021 Co to znaczy?

Opis

Oddział Terenowy Olsztyn
Sekcja Zamiejscowa w Elblągu

OGŁASZA PIERWSZY PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY (LICYTACJA) NA SPRZEDAŻ
nieruchomości wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa, pochodzącej
z byłego Państwowego Funduszu Ziemi położonej na terenie gminy Pasłęk, powiat elbląski,
woj. warmińsko – mazurskie.

Przetarg odbędzie się w dniu 23. czerwca 2021 roku, o godz. 11:00
w siedzibie OT Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa w Olsztynie, Sekcja
Zamiejscowa w Elblągu ul. Nowodworska 10 B.
Cena wywoławcza nieruchomości wynosi – 34.920,00 zł.
(słownie: trzydzieści cztery tysiące dziewięćset dwadzieścia złotych 00/100)
W cenie uwzględniono koszty przygotowania nieruchomości do sprzedaży
Wadium wynosi: 3.500,00 zł.
Minimalne postąpienie 350,00 zł

Historyczne ceny