Wołczyn, opolskie
Szczegóły
Opis
Przetarg odbędzie się w dniu 2 lipca 2021 roku w siedzibie Urzędu Miejskiego w Wołczynie, sala nr 32, I piętro.
godz. 900 – przetarg na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej obejmującej działkę nr 324/37 ark. m. 5 o pow. 4,2308 ha położonej w Wołczynie, ujawnionej w KW nr XXXX/XXXXXXXX/X. W planie zagospodarowania przestrzennego tereny oznaczone symbolem P. S. B. – tereny zabudowy wytwórczo-składowej, w tym produkcyjnej, składów i magazynów, baz budowlanych, baz sprzętowo-transportowych oraz innych baz i zapleczy produkcyjnych cena wywoławcza: 2 173 000,00 zł netto, wadium: 217 300,00 zł,
Do ceny osiągniętej w przetargu na sprzedaż działek zostanie doliczony podatek VAT zgodnie z obowiązującymi przepisami. Przystępujący do przetargu winni wpłacić wadium w pieniądzu w wysokości 10% ceny wywoławczej na konto bankowe nr 40 8876 0009 0000 1036 2000 0001 BS Wołczyn w terminie do dnia 28 czerwca 2021 roku. Za zachowanie terminu wniesienia wadium uważa się datę wpływu środków pieniężnych na w/w rachunek bankowy. Wadium zwraca się osobom, które przetargu nie wygrały niezwłocznie, nie później jednak niż przed upływem trzech dni od dnia zamknięcia przetargu. Wadium wpłacone przez osobę, która wygrała przetarg zaliczone zostaje na poczet ceny nabycia nieruchomości, a w przypadku uchylenia się przez tą osobę od zawarcia umowy, wadium przepada na rzecz sprzedającego. Kwota wadium zostanie zaliczona w poczet ceny w dniu zaplaty pełnej ceny należności. Cenę nabycia prawa własności równą cenie osiągniętej w przetargu, wpłaca się najpóźniej w dniu zawarcia umowy notarialnej, który zostanie ustalony w ciągu 21 dni od dnia rozstrzygnięcia przetargu. Nabywca ponosi koszty sporządzenia umowy notarialnej. Burmistrz Wołczyna w uzasadnionych przypadkach zastrzega sobie prawo do unieważnienia przetargu. Ogłoszenie o przetargu w dniach od 27 maja 2021 roku do 28 czerwca 2021 roku zostało zamieszczone na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miejskim w Wołczynie, opublikowane na stronie internetowej Urzędu www.wolczyn.pl, w Biuletynie Informacji Publicznej www.bip.wolczyn.pl, na tablicach ogłoszeń na terenie miasta oraz na łamach Nowej Trybuny Opolskiej. Dodatkowe informacje dot. przetargu można uzyskać w Urzędzie Miejskim w Wołczynie, ul. Dworcowa 1 – Wydział Rolnictwa, Ochrony Srodowiska, Nieruchomości i Inwestycji, pokój nr 30, telefon 77/4188424 wew. 213.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie