Wróć do listy

Dołgie, zachodniopomorskie

610 809 zł
Działka 5.2626 ha 15 działek Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 610 809 zł
Miasto Dołgie
Powierzchnia 5.2626 ha
Województwo zachodniopomorskie
Liczba działek 15
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 91 621 zł
Numer oferty 118020X276402843
Termin wpłaty wadium 28-06-2021 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Szczecinku Krzysztof Robert Wisłocki na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że: w dniu 29-06-2021r. o godz.13:00 w budynku Sądu Rejonowego w Szczecinku mającego siedzibę przy ul. Jasna 3 odbędzie się druga licytacja nieruchomości stanowiącej niezabudowane działki nr 198/123, 198/124, 198/125, 198/126, 198/127, 198/128, 198/129, 198/130, 198/131, 198/132, 198/133, 198/134, 198/135, 198/136, 198/137 o łącznej powierzchni 5,2626 ha należącej do dłużnika: xx położonej: 78-425 Biały Bór, Dołgie, dla której Sąd Rejonowy w Szczecinku V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW XXXX/XXXXXXXX/X

Suma oszacowania wynosi 916.214,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 610.809,33 zł.

Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 91.621,40 zł. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo książeczce oszczędnościowej banków uprawnionych według prawa bankowego zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi. Rękojmię można uiścić także na konto komornika:

Bank Polska Kasa Opieki SA I O. w Szczecinku 09 12403679 1111 0010 3948 9895 najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.

Historyczne ceny