Wróć do listy

Pierławki, warmińsko-mazurskie

80 700 zł
Działka 3.1228 ha Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 80 700 zł
Miasto Pierławki
Powierzchnia 3.1228 ha
Województwo warmińsko-mazurskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 6 053 zł
Numer oferty 117621X275468385
Termin wpłaty wadium 29-06-2021 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Działdowie Radosław Zaborowski na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 30-06-2021 o godz. 10:00 w budynku Sądu Rejonowego w Działdowie z siedzibą przy Władysława Jagiełły 31, 13-200 Działdowo, pokój 4, odbędzie się pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika: xx położonej przy ,Pierławki, 13-200 Działdowo , dla której Sąd Rejonowy w Działdowie IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
Nieruchomość stanowi działkę ewidencyjną o nr. 164/1 o powierzchni 3,1228 ha. Działka w całości użytkowana jako grunt rolny. Suma oszacowania działki nr 164/1 wynosi 80.700,00 zł, zaś cena wywołania jest równa trzy czwarte sumy oszacowania i wynosi 60.525,00 zł.

Suma oszacowania wynosi 80 700,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 60 525,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 8 070,00 zł. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi. Rękojmię można uiścić także na konto komornika: BGŻ Centrala - Departament Operacji Krajowych 26 2030 0045 1110 0000 0196 8640.

Zgodnie z przepisem art. 976 § 1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć: dłużnik, komornik, ich małżonkowie, dzieci, rodzice i rodzeństwo oraz osoby obecne na licytacji w charakterze urzędowym, licytant, który nie wykonał warunków poprzedniej licytacji, osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły.

Historyczne ceny