Karcino, zachodniopomorskie
Szczegóły
Opis
o g ł a s z a
przetarg ustny na sprzedaż niżej wymienionych nieruchomości:
I przetarg ustny nieograniczony
KARCINO:
Przeznaczenie w planie zagospodarowania przestrzennego: tereny użytków rolnych – łąki, pastwiska, uprawy
polowe; wg ewidencji gruntów stanowi użytek RIVb.
Opis: nieruchomość położona przy głównej drodze publicznej, asfaltowej, biegnącej przez wieś, nad brzegiem
niewielkiego cieku rzeki Łużanka, w obrębie terenów zurbanizowanych, teren w miarę równy.
Na działce, wzdłuż granicy z drogą, biegnie sieć kanalizacji sanitarnej DN 160 o długości 45,0 m – własność
„Miejskie Wodociągi i Kanalizacja” Sp.z o.o. W przypadku zbywania zostanie ustanowiona nieodpłatna na czas
nieokreślony służebność przesyłu dla istniejących urządzeń na rzecz „MWiK” Sp. z o.o.
Gmina Kołobrzeg wyraziła zgodę na zaprojektowanie i wykonanie przyłącza kanalizacji sanitarnej do działki nr
767 w Karcinie biegnącego przez działkę nr 492/2.
Nieruchomość wolna od wszelkich długów, praw i innych roszczeń i obciążeń oraz prawo własności nie jest
ograniczone roszczeniami osób trzecich. Podatek VAT - zwolniona.
Lp. Nr działki
1. 492/2 0,11 ha
XXXX/XXXXXXXX/X
Przetarg odbędzie się w dniu 30 czerwca 2021 roku o godz. 11-ej w siedzibie Urzędu Gminy Kołobrzeg ul.
Trzebiatowska 48a, sala konferencyjna.
Wadium należy wpłacić w terminie do dnia 25 czerwca 2021 roku włącznie na konto Urzędu Gminy
Kołobrzeg Bank PeKao S.A. Nr 16 1240 6654 1111 0000 4971 0834. Wpłacone wadium na konto musi wpłynąć
do dnia 25 czerwca 2021 roku włącznie.
Uczestnik przetargu okazuje dowód wpłaty wadium komisji przetargowej w dniu przetargu przed jego
otwarciem.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie