Spore, zachodniopomorskie
Szczegóły
Opis
Oddział Terenowy w Koszalinie
ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości rolnej niezabudowanej, wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa, położonej na
terenie gminy Szczecinek powiat szczecinecki, pochodzącej z byłego Państwowego Funduszu Ziemi.
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość określona w wykazie z dnia 05.03.2021 r. nr
KOS.WKUR.SZSZ.4240.W.31.2021.MCh. II, w skład której wchodzą:
grunty położone w obrębie Spore, dla których jest prowadzona księga wieczysta XXXX/XXXXXXXX/X i oznaczone w
ewidencji gruntów jako działka nr: 183/3 i 183/5 okręg podatkowy IV.
Według danych z ewidencji gruntów i budynków ogólna powierzchnia nieruchomości wynosi: 1,0461 ha,
w tym użytki rolne: 0,5767 ha.
W skład nieruchomości wchodzą:
- grunty orne: 0,5767 ha, (w tym kl: RV-0,5767 ha)
- grunty zadrzewione i zakrzewione: 0,4694 ha, (w tym kl: Lzr-RV-0,4694 ha)
Opis nieruchomości: Nieruchomość rolna niezabudowana, składająca się z dwóch przylegających do siebie
działek, położona około 13 km w linii prostej od siedziby gminy w Szczecinku. Bezpośrednie sąsiedztwo
nieruchomości stanowią grunty rolne i leśne oraz rzeka Gwda. Kształt działek dość regularny, teren o
konfiguracji płaskiej z niewielkimi odchyleniami rzędnych. Działki porośnięte typową roślinnością dla terenów
podmokłych, dodatkowo działka nr 183/5 porośnięta zadrzewieniem olchy. Dojazd do działek utrudniony - nie
posiadają dostępu do drogi publicznej.
Cena wywoławcza nieruchomości wynosi: 15 264,00 zł, w tym: cena gruntu - 14 348,00 zł, cena za
drzewostan - 916,00 zł; Cena zawiera koszty przygotowania nieruchomości do sprzedaży.
(słownie: piętnaście tysięcy dwieście sześćdziesiąt cztery 00/100 złotych)
Minimalne postąpienie: 160,00 zł
(słownie: sto sześćdziesiąt 00/100 złotych)
Wadium wynosi: 3 050,00 zł
(słownie: trzy tysiące pięćdziesiąt 00/100 złotych)
Do sprzedaży przedmiotowej nieruchomości nie jest wymagane uzyskanie szczególnego
pełnomocnictwa Dyrektora Generalnego KOWR.
Przetarg odbędzie się w dniu 07.06.2021 r. o godzinie 11:15
w siedzibie SZ KOWR w Szczecinku, ul. Witolda Pileckiego 8, 78-400
Szczecinek
lub
może zostać przeprowadzony przy użyciu środków komunikacji
elektronicznej z wykorzystaniem aplikacji Zoom
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie