Wróć do listy

Sypniewo, wielkopolskie

205 100 zł
Działka 1.4591 ha 3 działek Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 205 100 zł
Miasto Sypniewo
Powierzchnia 1.4591 ha
Województwo wielkopolskie
Liczba działek 3
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 29 300 zł
Numer oferty 116445X272714193
Termin wpłaty wadium 29-06-2021 Co to znaczy?

Opis

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Chodzieży, działając na podstawie art. 110w ustawy
z dnia 17 czerwca 1966r. o postępowaniu egzekucyjnym w administracji (t.j. Dz. U. z 2020., poz.
1427 ze zm.) podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 30.06.2021r. o godz. 11.00,
w siedzibie Urzędu Skarbowego w Chodzieży przy ul. Ofiar Gór Morzewskich 1,
w pokoju nr 213, odbędzie się:
DRUGA LICYTACJA

nieruchomości gruntowej niezabudowanej o łącznym obszarze 1,4592 ha, obejmującej działki: nr
327/3 o pow. 0,3441 ha, nr 327/4 o pow. 0,5771 ha i nr 327/5 o pow. 0,5380 ha, położonej
w miejscowości Sypniewo, gmina Margonin, dla której Sąd Rejonowy w Wągrowcu V Wydział
Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą XXXX/XXXXXXXX/X.

Nieruchomość oszacowana jest na kwotę 293.000,00 zł.
Cena wywołania na drugiej licytacji jest równa 70% oszacowanej wartości nieruchomości
i wynosi 205.100,00 zł.

Przystępujący do licytacji zobowiązany jest złożyć wadium w wysokości 1/10 części oszacowanej
wartości nieruchomości tj. kwotę 29.300,00 zł na rachunek organu egzekucyjnego nr 62 1010 1469
0007 0713 9120 0000 z dopiskiem „wadium XXXX/XXXXXXXX/X”. Wadium uznaje się za złożone,
jeżeli wpłata wadium zostanie uznana na rachunku organu egzekucyjnego najpóźniej w dniu
poprzedzającym dzień, w którym ma się odbyć licytacja publiczna.

Historyczne ceny