Wróć do listy

Łokacz Mały, wielkopolskie

43 600 zł
Działka 1.34 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 43 600 zł
Miasto Łokacz Mały
Powierzchnia 1.34 ha
Województwo wielkopolskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 4 500 zł
Numer oferty 116290X272351183
Termin wpłaty wadium 01-06-2021 Co to znaczy?

Opis

Przedmiotem przetargu są nieruchomości gruntowe, oznaczone w ewidencji gruntów jako: Obręb: ŁOKACZ MAŁY gm. Krzyż Wlkp. - działka nr 113 o pow. 1,3400 ha, w klasie użytków: grunty pod rowami W-0,0700 ha, łąki trwałe ŁV-1,0500 ha, ŁVI – 0,2200 ha, dla której prowadzona jest księga wieczysta nr XXXX/XXXXXXXX/X przez Sąd RejonowyWydział Ksiąg Wieczystych w Trzciance. Cena wywoławcza nieruchomości wynosi: 43.600,00 zł brutto Wadium wynosi: 4.500,00 zł Minimalne postąpienie wynosi: 450,00 zł Cena sprzedaży zawiera koszty przygotowania nieruchomości do sprzedaży. Informuje się o możliwości rozłożenia ceny sprzedaży na raty. Przeznaczenie: Zgodnie z ustaleniami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Krzyż Wlkp. uchwalonego przez Radę Miejską w Krzyżu Wlkp. uchwałą nr XXX/221/2005 z dnia 03.06.2005r. dla w/w działki obowiązuje następujące przeznaczenie: w części R (tereny rolnicze obejmujące obszary użytkowane rolniczo), w części KDG1 (istniejąca droga wojewódzka), w części WS (teren wód powierzchniowych śródlądowych)

Przetarg odbędzie się w dniu 8 czerwca 2021r. o godz. 11:30 w siedzibie KOWR OT Poznań, Sekcja Zamiejscowa Gospodarowania Zasobem z siedzibą w Pile, ul. Motylewska 7, sala nr 5. lub może zostać przeprowadzony przy użyciu środków komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem aplikacji Zoom

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.