Suchacz, warmińsko-mazurskie
Szczegóły
Opis
obrębie Suchacz gm. Tolkmicko
W dniu 10.06.2021 roku (czwartek), w siedzibie Starostwa Powiatowego w Elblągu ul. Saperów 14A w Sali nr 402 (IV piętro), - o godzinie 90 odbędzie się I ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Powiatu Elbląskiego, oznaczonej w ewidencji gruntów i budynków, jako działki nr 546/1, 546/2, 546/3, 546/4, 546/5, 546/6, 546/7, 546/8, 546/9, 546/10, 546/11 położone w obrębie Suchacz gm. Tolkmicko.
Przedmiotem sprzedaży jest kompleks 10 działek położonych w bliskim sąsiedztwie Zalewu Wiślanego wraz z drogą dojazdową. Droga dojazdowa (działka nr 546/1), stanowi ciąg komunikacyjny wewnątrz kompleksu. Kompleks położony jest w odległości około 400 metrów od
Dla nieruchomości brak ustaleń miejscowego głównej drogi asfaltowej Elbląg-Suchacz-Tolkmicko.
planu zagospodarowania przestrzennego.
Na terenie kompleksu znajdują się pozostałości cegielni/zespołów dworsko – parkowych i folwarków – wskazane do rewaloryzacji i po obiektach budowlanych. Na działkach 546/6, 546/8 i 546/9 znajdują się obiekty budowlane w bardzo złym stanie zagospodarowania o charakterze wielofunkcyjnym. technicznym. Na działce 546/11 znajdują się pozostałości po stacji paliw (budynek oraz zbiorniki podziemne również w bardzo zły stanie technicznym). Rozbiórka lub odbudowa w/w obiektów obciążać będzie nowych nabywców nieruchomości.
Przystępujący do przetargu zobowiązani są do wpłacenia wadium w pieniądzu do dnia 07.06.2021r. na konto Starostwa Powiatowego w Elblągu nr 86 1020 1752 0000 0102 0069 3952 PKO BP S.A. O/Elbląg.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie