Ksawerów, łódzkie
Szczegóły
Opis
ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości
gruntowej położonej w Ksawerowie przy ul. Szkolnej, obręb 0010 Ksawerów, oznaczonej
w ewidencji gruntów jako działka nr 2166/31 o pow. 0,1520 ha, objętej księgą wieczystą
Nr XXXX/XXXXXXXX/X, stanowiącej własność Powiatu Pabianickiego
Cena wywoławcza działki nr 2166/31 wynosi 244 000,00 zł (słownie: dwieście czterdzieści
cztery tysiące złotych 00/100), w tym 23% podatku VAT.
Przetarg odbędzie się dnia 22 czerwca 2021 r. o godz. 1300 w siedzibie Starostwa
Powiatowego w Pabianicach, ul. Piłsudskiego 2, budynek A, piętro I, Gabinet
Wicestarosty.
Wysokość wadium wynosi 24 400,00 zł (słownie: dwadzieścia cztery tysiące czterysta
złotych 00/100) wniesione w pieniądzu.
Wadium dla każdej działki oddzielnie z zaznaczeniem numeru działki należy wnieść
przelewem na konto:
Starostwo Powiatowe w Pabianicach
PKO Bank Polski S.A. O/Pabianice
55 1020 3437 0000 1102 0078 8109
nie później niż do dnia 17 czerwca 2021 r. włącznie, przy czym wpłata wadium
nie powoduje naliczenia odsetek od zdeponowanej kwoty. Za datę wpłacenia wadium
uważa się datę wpływu wymaganej kwoty na rachunek Starostwa Powiatowego
w Pabianicach
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie